Afera z SMS w Mam Talent. \"Nie ma podstaw, by podważać werdykt\"
Podczas głosowania w finale Mam talent były problemy z głosowaniem – piszą Internauci. Twierdzą, że wynik mógł być zafałszowany. TVN zapewnia, że nie ma podstaw, by podważać sobotni werdykt. Magda Welc jest zwyciężczynią III edycji programu.
29.11.2010 15:21