Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto na burmistrza w Międzyrzecu Podlaskim?

Utworzony przez qwerty, 1 czerwca 2018 r. o 19:49
A co zielone ludki się niecierpliwia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nieoficjalnych informacji wynika ze to Arkadiusz Kwasniewski,popychany przez J.Skolimowskiego,bedzie kandydatem na wojta z ramienia PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nieoficjalnych informacji wynika ze to Arkadiusz Kwasniewski,popychany przez J.Skolimowskiego,bedzie kandydatem na wojta z ramienia PiS.
Ja  słyszałem,że  na  sołtysa Halas 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać to tematu nie da się załatwić bez rolki papieru toaletowego! I po co się napinać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Skolimowski z Kwasniewskim robia ukladanke wyborcza,kto na radnego w miescie,kto w gminie,kto na burmistrza,kto na wojta.Ale slabo im idzie z kandydatami,bo jezeli w miescie sie slyszy co to za kandydaci,to juz dzisiaj mozna oskarzyc Skolimowskiego,ze dziala na niekorzysc PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz w mieście i Janusz w gminie tak będzie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwasniewski to Arkadiusz zdaje sie,taki ryzawo-lysawo-grubawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem emerytem i też mi się coś należy. Mam czas i doświadczenie mogę coś więcej zrobić dla miasta. Napewno więcej niż ci specjaliści od fikołków i robótek ręcznych. To napewno byłaby dobra zmiana. Wielu znajomych deklaruje swoją pomoc w prowadzeniu kampani wyborczej. Byłby to komitet społeczny poza układami partyjnymi bez znanych idoli tzw. ckm i bmw. Co wy na to?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie rób 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie rób
 Pomożesz? Napewno w jakimś stopniu jesteś zainteresowany wydarzeniami w swoim środowisku. Wygląda, że z Twojej strony  jest przyzwolenie na zaproponowaną alternatywę wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skolimowski jest nieomylny,on jak ten jasnowidz juz wie kto bedzie radnym w gminie i miescie,kto wojtem,a kto burmistrzem.Janusz ma wizje,tylko z intelektem mu nie po drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Skólimowski to dobry i sprawdzony polityk, wszak stoi na czele partii która ma posła i wice starostę w swoich miedzrzeckich szeregach. On tego dokonał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo grasz w bilarda kieszonkowego, albo dla zabawy mącisz w głowach, tylko po co? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Skolimowski na burmistrza!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizdziwolki albo Kaczych Dolow bo w Miedxyrzecu,nikt go nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nieoficjalnych informacji wynika ze to Arkadiusz Kwasniewski,popychany przez J.Skolimowskiego,bedzie kandydatem na wojta z ramienia PiS.
Ja  słyszałem,że  na  sołtysa Halas
 raczej Dołhołęki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie jakieś dyrdymały przecież wiadomo kto ma startować na burmistrza : Zbyszek Janusz Sławomir Artur i Robert 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek Kot-czlonek PO-pychany od tylu przez Zmijana i koalicjanta z PSL,czytaj Litwiniuka,to zrozumiale.To towarzystwo chce utrzymac sie przy korycie,.Ale reszta kandydatow to kto ? Bo po imieniu ta Glaba,to znaczy Zachariasza rozpoznaje,ale on sie nadaje..... niewazne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skolimowski wszystko robi,aby obecny burmistrz Kot,naadal byl burmistrzem Miedzyrzeca. Takie dzialania szkodza miastu i Prawu i Sprawiedliwosci,bo przeciez Kot to czlonek Platformy Obywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skolimowski wszystko robi,aby obecny burmistrz Kot,naadal byl burmistrzem Miedzyrzeca. Takie dzialania szkodza miastu i Prawu i Sprawiedliwosci,bo przeciez Kot to czlonek Platformy Obywatelskiej.
 Wymień szkody, ktore ponosi miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...