Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradali swego proboszcza

Utworzony przez między nami leszczami, 16 stycznia 2008 r. o 20:42
parafianka napisał:
każdy popełnia jakieś błędy i dopóki ktoś sie nie znajdzie w jakiejś kompromitującej sytuacji to ma zawsze najwięcej do powiedzenia. Każdy w jakiś sposób próbuje zarobić jedni okradają księdza a drudzy siedzą w ąnglii i segregują śmieci tak jak ci młodzi ministranci. no cóż prawdy nikt sie nie dowie a to co napisali w tym artykule to w 90% nieprawda, jezeli macie mozliwosc przeczytajcie zeznania i dopiero wtedy sie wypowiadajcie
ktos zazdrosci zbierania tych smieci?pozbieraj na swoim podworku bedzie tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARAFIANKA napisał:
ktos zazdrosci zbierania tych smieci?pozbieraj na swoim podworku bedzie tak samo
a do tego moze faktycznie nie powinni wyrazac sie o tym tak na forum ale coz to sa dzieci kazdemu moze sie zdazyc a do ZDZISIA nikt nie da komentarza?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też dobrze z proboszczem żyje al nigdy mi taki pomysł przez głowe nie przeszedł. trzeba być idjoto żeby zrobić coś takiego. a niedawno szrek sie pytał mnie o robote u mnie w firmie. my tu takich nie potrzebujemy a i po reszto narobił by wstydu całej mojej rodzinie i sam bym sie pozbawił roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MÓWCIE NA NIEGO SCHRECK TYLKO SREK ;p AJAJAJ TY PIMBASQ NAROBILEŚ SOBIE KLOPOCIKÓW ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLY kolega napisał:
NIE MÓWCIE NA NIEGO SCHRECK TYLKO SREK ;p AJAJAJ TY PIMBASQ NAROBILEŚ SOBIE KLOPOCIKÓW ...
Nic sobie nie narobił.Nie takie sprawy będą miały ukrócony łeb.Nie na darmo Dziadek Henio był wieloletnim sekretarzem PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla woli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARAFIANKA napisał:
a do tego moze faktycznie nie powinni wyrazac sie o tym tak na forum ale coz to sa dzieci kazdemu moze sie zdazyc a do ZDZISIA nikt nie da komentarza?????????
Zdzisu to fajny gosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to my już jestesmy.komu posprzątać podwórko?platne w euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PANI KTORA SIE PODPISUJE CIOCIA TO NIECH SIE ZASTANOWI CO PISZE!!! cytuje"nie nalezy karac tomka bo pieniadze byly mu potrzebne na prezent dla dziadka" TO JAKIES CHORE DLA MNIE.5 TYS NA PREZENT DLA DZIADKA?????!!!!HAHAHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianie napisał:
Odczepcie sie od Tomka.w końcu pochodzi z jednej z najbiedniejszych rodzin we wsi!Kazdy w jego sytuacji by tak postąpił jakby nie miał na chleb
CO????WEZCIE LUDZIE MNIE NIE OSLABIAJCIE TEN WASZ TOMECZEK TO NIEZLE ZIOLKO TERAZ JUZ KAZDY O TYM WIE!!!I BARDZO DOBRZE!! BO NAJBIEDNIEJSZA RODZINA TO ON NIE JEST I NA CHLEB MA!!!A ZRESZTA MOZNA POPROSIC KSIEDZA O POZYCZKE PIENIEDZY JAK SA NAPRAWDE POTRZEBNE A NIE ODRAZU KRASC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANGOLE napisał:
O ILE WIEM TO WYGRYWA NA AUTUMATACH DOSYĆ DUZE SUMY I TO GO NIE USPRAWIEDLIWIA A TAK W OGÓLE CIOCIAKTÓRA GO USPRAWIEDLIWIA MOGŁA DAĆ MU PIENIĄDZE
POPIERAM!!NA GRANIE NA AUTOMATACH TO MA PIENIADZE A NA CHLEB TO JUZ NIE??!!!CIEKAWE CO BY TA CIOCIA MOWILA JAK TO JA BY KTOS OKRADL.CZY BYLA BY TAKA WYROZUMIALA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniadze na prezent dla dziadka? smieszne to przeciez dziadek robil mu zawsze prezeny i lazł po palcu do t...aby tomciowi było lepiej nawet w szkole sie za nim wstawiali zeby tylko ich wnusio przechodził z klasy do klasy i nie daj boze do woli. a teraz im wnuczek takiego wstydu narobił ciekawe co oni na to i czy teraz go docenia ze umie sobie chłopak radzić w zyciu, niemusi nawet pracowac bo w inny sposob zarobi.... bo do innej pracy sie nie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
W KONCU LUDZIE ZOBACZYLI KIM NAPRAWDE JEST PRZYKŁADNY MINISTRANT KTÓRY CO NIDZIELE ZBIERAL NA TACE UDAJAC WIELKIEGO PRZYJACIELA NASZEGO KSIEDZA. Tego głupka powinna spotkać odpowiednia kara. Zawsze mu wujek polijant pomagał a teraz niestety bedzie mu musiał paczuszki do kicia nosić i bardzo dobrze wcale mi go nie zal, wkoncu nastanie cisza bo ten zasrany tyłek KABLA nie bedzie sie juz woził ta głupia omega.Szkoda mi tylko pozostałych ale co im do głowy strzeliło zeby ksiedza okradać! W glowie ni sie to nie mieści . PEWNIE GRUBAS ICH NASTRASZYŁ WUJKIEM POLIJANTEM ALBO OJCEM STRUZEM
OOO POPIERAM I DOBRZE CI TAK TOMECZKU ZLODZIEJU!!!CO MA SIE TE LAPSKA LEPKIE NIE??!!HAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z napisał:
pieniadze na prezent dla dziadka? smieszne to przeciez dziadek robil mu zawsze prezeny i lazł po palcu do t...aby tomciowi było lepiej nawet w szkole sie za nim wstawiali zeby tylko ich wnusio przechodził z klasy do klasy i nie daj boze do woli. a teraz im wnuczek takiego wstydu narobił ciekawe co oni na to i czy teraz go docenia ze umie sobie chłopak radzić w zyciu, niemusi nawet pracowac bo w inny sposob zarobi.... bo do innej pracy sie nie nadaje
HE WIDZE NIKT TEGO TOMECZKA NIE LUBI. I BARDZO DOBRZE BO I JA GO NIE LUBIE.SMIERC FRAJEROWI!!!GNIJ W WIEZIENIU PARSZYWA SWINIO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISZCIE COS TO SIE POSMIEJEMY Z NICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE JAK TAKI BIEDNY I NIE MA NA CHLEB TO PO CO MU 3 LITROWY SAMOCHÓD W BĘZYNIE. A PIENIĄDZE TO CHYBA NA AUTOMATY DO GIER BYŁY POTRZEBNE A NIE NA JAKIS TAM PREZENT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI KOSCIELNY Z SAMEJ MORDY TO WIDAC ZE NIE MA CO MU UFAĆ A TA JEGO CIOCIA TO JEST JAKAS NIENORMALNA SKORO TAK MÓWI. I DOBRZE NIECH SIE DZIAD DO ROBOTY WŻMIE A NIE TYLKO KRASC I N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO TOMASZKU TO SIE TEGO MOZNA BYLO SPODZIEWAC ALE ZEBY ARTUR???NIE POWIEDZIALA BYL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOJRZMY PRAWDZIE W OCZY JEST ZLODZIEJEM I TYLE I NIE MA CO GO BRONIC.MYSLALEM ZE TO JEDNAK NORMALNY CHLOPAK RODZINA JEST OK A TAKA CZARNA OWCA IM SIE TRAFILA NO COZ TAK TO JEST.WSZYSCY WIEMY ZE OBRACAL KASA NAWET BYLEM TEGO SWIADKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o wstrzymanie sie z wpisami i zlosliwymi kmentarzami. jutro po 13 bedzie wizja lokalna w plebanii, tomek przeprosi publicznie ksiedza i odda mu pieniadze 2krotnie oraz bedzie odpowiadal na pytania forumowiczow. dzisiaj mamy uroczystosc rodzinną. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...