Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa o mobbing w łukowskiej szkole

Utworzony przez pedagog, 8 stycznia 2009 r. o 01:35
Gratulacje Pani Wereszczyńskiej za odwagę.DYREKTOR I WICE BYLI ŚLEPI I GLUSI .,WIĘC NIE POWINNI ZAJMOWAĆ TAKIE STANOWISKA..kŁAMIe.Boi się .Taki z niego Felo,Powinien sam się odwołac i wziąć ze sobą całą KLIKE i na trawkę Kozy paść a nie uczyć dzieci.Co ta cała zgraja s;bą reprezentuje,...Wstyd ,.Czego nauczyliście uczniów ..Hańba dla całej ośwoaty Łukowa...Wynocha ze szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Wereszczyńska ! nie liczni nauczyciele maja odwagę mówić na temat klik i powiązań jakie panują w oświacie , a tym bardziej jak dotyczą klik lokalnych i powiązań wymiaru sprawiedliwości , policji i radnych to jest trudna sprawa , ale ktoś musi w końcu głośno powiedzieć , dość takim zachowaniom . Wiem że trudno będzie pani się bronić bo powiązania wymiaru sprawidliwości są tak duże na tym terenie , że nie wiem czy tam znajdzie pani sprawiedliwość , ale jestem sercem z panią i będę prosiła Boga zeby pani to wszystko przetrwała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDYNA ODWAŻNA OSOBA KTÓRA POSTANOWIŁA SKOŃCZYĆ Z MAFIĄ NAUCZYCIELI W SZKOLE.GRATULUJE PANI ODWAGI A TRZEBA MIEĆ "J..A"ŻEBY ZROBIĆ COŚ TAKIEGO.ŻYCZE DUŻO ZDROWIA I SIŁ W DALSZEJ DRODZE WALKI Z "DAMAMI"W "5"CE.NAWIASEM PISZĄC CHOCIAŻ NIEMAM JESZCZE DZIECI ALE JAK BYM JE MIAŁ TO NAPEWNO BYM NIE POZWOLIŁ ŻEBY TAKIE DAMULKI UCZYŁY JE.A W POKOJU NAUCZYCIELSKIM POKAZYWAŁY SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE ZŁOŚCI WULGARYZMU I WYCHOWANIA KTÓRE KAŻDE DZIECKO UCZY SIĘ OD RODZICÓW AŻ STRACH POMYŚLEĆ JAKICH RODZICÓW MIAŁY TE "PANIE"ŻE JE WYCHOWALI NA TAKIE WIDZMY.WSZYSTKIE POWINNY DOSTAĆ PO NAGANIE I SKRÓCENIE POBORÓW O 150ZŁ NA OKRES 8MIESIĘCY A JEŻELI MIAŁO BY JESZCZE MIEJSCE JAKIEŚ NAGADYWANIA NA PANIĄ WERESZCZYŃSKĄ TO POWINNY ZOSTAĆ ZWOLNIONE Z ZAIMOWANYCH STANOWISK I NIECH SZUKAJĄ GDZIE INDZIEJ PRACY.MAM NADZIEJE ŻE DOSIĘGNIE ICH SPRAWIEDLIWOŚĆ."""" SZACUNEK DLA PANI WERESZCZYŃSKIEJ ODDANY ŁUKOWIANIN"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo tej Pani, że chce ukarać te idiotki ze szkoły w Łukowie !!!!! TAkie wiejskie kmioty to najgorsza plaga w POLSCE !!!!! powinni te głupie baby i dyrektora kretyna zamknąć w więzieniu na ługie lata !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadząca rozprawę sędzia Renata Borek-Buchajczuk radziła nauczycielce, aby przestała postrzegać wokół siebie przygotowywane spiski. Pani sędzio pani jest od wydawania sprawiedliwych wyroków a nie od udzielania porad bo przez takie komentarze ustawia się pani po jednej ze stron. A to co mówiła pani Wereszczyńska jest jak najbardziej prawdziwe. Takie fakty miały miejsce na wspomnianym szkoleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka małomiasteczkowa mafia , ludie z tzw "towarzystwa"a ona im brużdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spostrzegawczy napisał:
Brawo Pani Wereszczyńska ! nie liczni nauczyciele maja odwagę mówić na temat klik i powiązań jakie panują w oświacie , a tym bardziej jak dotyczą klik lokalnych i powiązań wymiaru sprawiedliwości , policji i radnych to jest trudna sprawa , ale ktoś musi w końcu głośno powiedzieć , dość takim zachowaniom . Wiem że trudno będzie pani się bronić bo powiązania wymiaru sprawidliwości są tak duże na tym terenie , że nie wiem czy tam znajdzie pani sprawiedliwość , ale jestem sercem z panią i będę prosiła Boga zeby pani to wszystko przetrwała .
Drogi Spostzregawczy jesli chce się uchodzić za mężczyznę to pisze się będę się modlił a nie"będę się modliła"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo koleżanko B.G. czy ty tez mas dyktafon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele ze szkoły specjalnej też sie odważyli i wystąpili zgodnie z okreslonymi procedurami skladania skargi (nie nagrywali nie fotografowali) w sprawie łamania prawa przez dyrektora szkoly.Na 28 zarzutów jakie złożyli skarżący 8 było mniej zasadnych, pozostałe uzasadnione, tak uznala Komisja Rewizyjna Rady powiatu.I co z tego? Dyrektor dostal nagane i nadal robi to samo co robil, nawet po cichu ogłasza zemste na skarzacych.Żona nadal ma największy dodatek motywacyjny, najwiecej godzin nadliczbowych( dla zmylenia przeciwnika wyjmuje sie z planu nauczycieli kolki żeby nikt czasem nie zauważyl ile to dyrektorowa ''pracuje".Mial byc nadzór oswiatowy nad dyrektorem, nikt jeszcze nie widzial p. naczelnika,wręcz na sesjach p.naczelnik broni dyrektora,który jest serdecznym kolegą od interesów bylego starosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele ze szkoły specjalnej w Łukowie też sie odważyli i wystąpili zgodnie z okreslonymi procedurami skladania skargi (nie nagrywali nie fotografowali) w sprawie łamania prawa przez dyrektora szkoly.Na 28 zarzutów jakie złożyli skarżący 8 było mniej zasadnych, pozostałe uzasadnione, tak uznala Komisja Rewizyjna Rady powiatu.I co z tego? Dyrektor dostal nagane i nadal robi to samo co robil, nawet po cichu ogłasza zemste na skarzacych.Żona nadal ma największy dodatek motywacyjny, najwiecej godzin nadliczbowych( dla zmylenia przeciwnika wyjmuje sie z planu nauczycieli kolki żeby nikt czasem nie zauważyl ile to dyrektorowa ''pracuje".Mial byc nadzór oswiatowy nad dyrektorem, nikt jeszcze nie widzial p. naczelnika,wręcz na sesjach p.naczelnik broni dyrektora,który jest serdecznym kolegą od interesów bylego starosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie to zawsze jakieś problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę i czytam, że w województwie lubelskim to juz norma takich sytuacji i zachowań, podobnie dzieje się w MOPS w Białej Podlaskiej i wiele osób milczy z uwagi na mozliwość utraty zatrudnienia, no cóż?, takie czasy ale i ludzie perfidni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem dziecka które uczy Pani Wereszczynska i jestem zbulweroswana tym iż czytam w gazecie ze Pani Wereszczynska wciaga nas rodziców w konflikt w szkole. A co do wizyty naszej klasy to moje dziecko przyszło po lekcjach do domu i zakomunikowało mi ze byłi dziś z klasa w bibliotecve i kiedy weszli to Pani z biblioteki krzycząła na nasza Pania i Pani płakała. Wieć wynika z tego ze chyba bibliotekarka nie jest taka kryształowa jak przedstawiona ja w artukule!!! Nie interesuje mnie to co dzieje sie meidzy nauczycielelami w szkoel ale prosze nie wciagac nas rodziców!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...