Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Białej Podlaskiej dostał od WOŚP sprzęt za 3,5 mln zł

Utworzony przez good, 8 stycznia 2015 r. o 08:22
Niech pokażą swoje księgi finansowe i zarobki zarzadzających oraz koszty organizacji w poszczególnych miastach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentuje tego idioty powyżej bo to ciężko chory i podły człek !  Ale ciekawi mnie teraz co zrobi prezydent białej ! Też będzie przeciw, żeby szpital dofinansować ! Ciekawe jak pogodzić tow. rydzyka skoki i WOŚP ?? Bardzo ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pokażą swoje księgi finansowe i zarobki zarzadzających oraz koszty organizacji w poszczególnych miastach
Niech ujawnią też jestem za tym. Publiczna kasa musi być jawna. Nie chcą pokazać rozliczeń więc rodzą się podejrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nick janow to typowy przyklad dobrotliwego,pełnego dobroci -  aczkolwiek jak najbardziej znany mis"niezbyt wielkiego rozumku" - "wspieracza" tej dość nieprzeźroczystej imprezy. Szczęście że nie może dać "z liścia " jak jego guru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze by kopacz coś dała a nis ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szpitale dostaja ten sprzęt umową darowizny czy użyczenia? Moze ktos ze szpitala wypoeir się?   Ciekawski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawałem ale przestałem dawać na Owsiaka. Jak zobaczyłem dokumenty udostępnione w internecie przez człowieka który był w sądzie z Owsiakiem. Poszukajcie sami i pomyślcie o co w tym wszystkim chodzi. Ile % zostaje i komu. Ile jakaś organizacja może uzdrawiać słuzbę zdrowia. Po co mamy rząd. I co oznacza hasło "zbierajcie, zbierajcie my i tak sprywatyzujemy". Do "janowa": jak chcę komus pomóc nie muszę mieć pośrednika Owsiaka. Krótko:  "ściema" o przepraszam miałobyć "sie ma".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W adresie o Owsiaku zamiast spacji wstawcie  kropki:  youtube com/watch?v=KCGyV4O6RmA    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt wszystkich imprez w Polsce jest większy niż zebrana kwota - więc po co ten cały cyrk - może zebrać po cichu od samorządów to wtedy Złoty Melon, Mrówka Cała tudzież Jasna Sprawa nie będą musiały robić przepływów i zasilać konto żonki i Pana w czerwonych spodniach ( plus mocodawców tego Pana)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proszę Państwa 8 stycznia 2014 roku skończył się w Polsce Jerzy Owsiak". Poczytajcie jak z konferencji Owsiaka wyprowadzono dziennikarza. Najlepsze jest to jak Owsiak tłumaczy, że jego firma to jego sprawa (chodzi o Złoty Melon ?).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Proszę Państwa 8 stycznia 2014 roku skończył się w Polsce Jerzy Owsiak". Poczytajcie jak z konferencji Owsiaka wyprowadzono dziennikarza. Najlepsze jest to jak Owsiak tłumaczy, że jego firma to jego sprawa (chodzi o Złoty Melon ?).
Musi dymać lemingi,bo za co by kształcił córki w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi dymać lemingi,bo za co by kształcił córki w USA.
No i czyje na wierzchu? Już kilka lat temu pisałem że krul jest nagi za co dostałem niezłe cięgi od lemingów. Owsiak nic nie daje od siebie, a jeszcze z tego co zbiorą nasze dzieci na mrozie i chłodzie wykrajał sobie i rodzinie niezłe czerwone portki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czyje na wierzchu? Już kilka lat temu pisałem że krul jest nagi za co dostałem niezłe cięgi od lemingów. Owsiak nic nie daje od siebie, a jeszcze z tego co zbiorą nasze dzieci na mrozie i chłodzie wykrajał sobie i rodzinie niezłe czerwone portki.
Wszystko było jasne,wtedy i dzisiaj,tylko temat niezręczny dla pismaków  " mętnego nurtu "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może byście tak Panowie i Panie , sami coś zrobili dla szpitali. Zamiast wydawać na piwko i inny alkohol, zbierzcie pieniążki i kupcie choćby automatyczną pompę do podawania leków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może byście tak Panowie i Panie , sami coś zrobili dla szpitali. Zamiast wydawać na piwko i inny alkohol, zbierzcie pieniążki i kupcie choćby automatyczną pompę do podawania leków.
  od dawania pieniedzy na szpital jest kto inny , ja co miesiac place podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż tak do końca prywatna ona nie jest, bo w całości należy do najbardziej hałaśliwej machiny „charytatywnej” w Europie. Jak wynika z dokumentów rejestrowych Złoty Melon sp. z o.o. (KRS 0000158131, NIP: 5213236491, REGON: 015440977) została zarejestrowana w Warszawie dnia 11 kwietnia 2003 r. Prezesem Zarządu jest Jerzy Zbigniew Owsiak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do puszek w niedzielę proponuję wrzucać karteczki z napisem "Złoty Melon". Niech sie pochwali ile ich zebrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...