Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po pijanemu wjechał pod samochód. Nietypowe tłumaczenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2019 r. o 09:42 Powrót do artykułu
Jak się przyglądam zachowaniom kierowców to też wydaje mi się, że nie znają przepisów. A prawo jazdy mają po nauczyli się jeździć kilkoma drogami egzaminacyjnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie coraz lepiej. Rowerem można jeździć bez żadnych uprawnień. Czyli znajomość przepisów nie jest konieczna. Po drogach, chodnikach, przejściach dla piszych, gdzie tylko się podoba. Wolność. Tylko do czego to prowadzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Będzie coraz lepiej. Rowerem można jeździć bez żadnych uprawnień. Czyli znajomość przepisów nie jest konieczna. Po drogach, chodnikach, przejściach dla piszych, gdzie tylko się podoba. Wolność. Tylko do czego to prowadzi?" - po co takie bajki opowiadać? Znajomość przepisów jest wymagana od każdego - nawet pieszego. Po chodnikach i przejściach dla pieszych nie można poruszać się żadnym pojazdem - rowerem także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Rowerem można jeździć bez żadnych uprawnień." - ta można. Ale samochodem także. Wiesz ile osób jeździ samochodami bez prawa jazdy? Wiesz ile bez OC? O tych bym się martwił przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez taka mendę straciłem auto i omal nie straciłem życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...