Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z tego co słyszałem to pare lat temu zgwałcił niepełnosprawną dziewczynę więc sorry bardzo ale za takie wybryki są takie skutki ale nie wiem czy ty prawda tylko tak słyszałem mogą to być tylko plotki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co złego że jest młody? więzieniu mu nic nie grozi.nawet mu nikt nie będzie jechał! co innego jak by poszedł siedzieć za dziecko lub majtki tak jak ofiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był jaki był, ale to tez człowiek, nikt nie zasługuje na śmierć, a oni na cpani i doprowadzili do śmierci, przez nich dziecko zostało bez ojca, brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac was wszystkich uchronicie pedofila przed karą Malo kto. Wie a każdy pierdoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może ktoś zacząłby moderować te wpisy bo wypowiedź "John" to świadczy o nim niezbyt dobrze. Tłumok jakich wielu...niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wes fedorka z pewnością nie chcial jego zajebac ale ten który zgina dostal w końcu za swoje zawsze byl chojrakiem i teraz dowiedział sie co znaczy zadzierać z piasecka elita pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może trochę więcej szczegółów co było przyczyną pobicia i kim był pobity?? Gdzie i kiedy miał miejsce ten gwałt sprzed lat...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi będzie spokojniej,guwniarstwo sie bujało jakby byli bezkarni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszalem ze jest na niego papierek niech sie tylko dowiedza to cwelem napewno zostanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takiego typa dożywocie powinno być. Jak wyda kumpli to 25 lat. Dla mnie to nie pobicie tylko umyślne zabójstwo. Jak można tak pobić człowieka że nie można go poznać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"piaski xd" WEŹ ty się najpierw naucz pisać, później komentuj i daruj sobie teksty typu "dostał w końcu za swoje" bo nikt nie ma prawa odbierać innej osobie życia... chłopak był jaki był, może i miał swoje za uszami ale to nie "piaseckiej elicie" oceniać i wymierzać sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech na jednego?- chojraki w grupie. Bez honoru- po prostu bandyci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech na jednego?- chojraki w grupie. Bez honoru- po prostu bandyci.
W Piaskach to norma. Oni nigdy nie wychodzą sam na sam. Dopadną jednego typa w kilku a później przechwałki jakie to z nich kozaki. Jak w więzieniu dowiedzą się, że był gwałcicielem to ma po prostu prze**bane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Piaskach to norma. Oni nigdy nie wychodzą sam na sam. Dopadną jednego typa w kilku a później przechwałki jakie to z nich kozaki. Jak w więzieniu dowiedzą się, że był gwałcicielem to ma po prostu prze**bane.
Niech sie dowiedza ze sie rozjebal i jest na niego papier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-co znaczy zadzierać z piasecka elita - Buhahaha ta elyta  pokzala ,jak sześciu z elyty  dostalo wpie..dol od trzech. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i chyba już po "Komecie " będzie...Zamkną wreszcie ten pier***nik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyslec, ze jak byłem w LO to z 10 lat temu sie jezdziło na komete a tam teraz takie bagno sie zrobiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kometa...ile tam spermy popłyneło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w twoje gardło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...