Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
i tak skończą wszystkie ćpuny z Manhatanu ! ej licz się ze słowami!!!!!!!! NIENAWIDZĘ LUDZI KTÓRZY PIER*OLĄ GŁUPOTY!!!!!!! Widziałeś kiedyś ĆPUNA???????? Najwidoczniej nie więc S*I*R*A*A* FRA****E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podpisuj sie za mnie wieśniaku !!! co za ludzie ! 0 współczucia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez licz sie ze słowami deb***U ! dosłownie deb***u ! Ciebie bedą walić w kakaowe oko ! szkoda ,ze nie wiem kim jestes ! jakbyś miał odrobine rozumu to byś wiedzial ze to nie prawda ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra skończcie!! A to takie podsumowanie moje. Zobaczcie Ludzie jak można w jednej chwili stracić wszystko, zniszczyć swoje życie, życie najbliższych. Trzeba wyciągnąć wnioski!! I umieć powiedzieć NIE !! I nie ma co się napinać bo nic tym nie osiągniecie;/ ZGADZAM SIĘ I olu pamiętaj,że samobójstwo nic nie pomoże... jeszcze bardziej pogrążysz Kowiego;/ WTEDY CHŁOPAK SIĘ CAŁKIEM ZAŁAMIE!!! Wierzę, że Kowi zostaniw uniewinniony;) To tylko kwestia czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gosc~ napisał:
Piszecie głupie kometarze bez sensu ? Ten 18stolatek jak by nie chcial by nie poszedl . Nie ma swojego rozumu ? Moge sie zalozyc ze zadna osoba kutora pisze kometarze nie odwiedzi go w wiezieniu i jeszcze jedno chlopak by wyszedl jak by nie mial wczesniej zawiasow czyli zasluzyl na to ? Oczywiscie bo nie mysli
Jak byś był taki inteligentny, to byś wiedział, że odwiedzać może go TYLKO rodzina!! Bo jakby było inaczej, to był by tam cały Rejowiec!! I nie tylko Rejowiec!! Także może już się nie wypowiadaj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak byś był taki inteligentny, to byś wiedział, że odwiedzać może go TYLKO rodzina!! Bo jakby było inaczej, to był by tam cały Rejowiec!! I nie tylko Rejowiec!! Także może już się nie wypowiadaj!!
Ty je***y dalnie teraz tylko rodzina ale chodzi mi pozniej po pierwszej sprawie dziwko je***a czytaj ze zrozumieniem kondonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra iwańczuk napisał:
nie komentujcie już tego wszystkiego bo jak sie powiesze to bedziecie mieli mnie na sumieniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SKORO JESTES WOLNA TO MOZE ZROBISZ MI DZISIAJ PAŁE I WYLIZESZ d*** PRZED SAMOBUJSTWEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLU ZASTANÓW SIE TERAZ NAD NAJWAZNIEJSZA KWESTIA ZWIAZANA Z WAMI.JEŻELI TWÓJ UKOCHANY DOSTANIE NAJWYZSZY WYMIAR KARY (12 LAT) TO CZY NADAL GO BEDZIESZ "KOCHAŁA"????? CHCESZ SIE ZMARNOWAC U BOKU OSOBY KTÓRA MA KONFLIKTY PRAWNE???ZNAJDZ SOBIE FACETA TAKIEGO KTÓRY BEDZIE NA CIEBIE ZASŁUGIWAŁ!!!!!!!!!JESTES MŁODA CAŁE ZYCIE PRZED TOBA!!!!!!TO TYLKO CWANIACZEK KTÓRY POKAZAŁ JUZ NA CO GO STAC I TERAZ PONIESIE KONSEKWENCIE MOJA RADA ZAPOMNIJ O NIM!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem waszego dziecinnego zachowania.. wyzywacie sie od po**** a zaden z was sie nie ujawnia.. wiec jak macie pisac takie durnoty to darujcie sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sensej ma racje.. chociaz powiem wam ze bedzie jej trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
nie rozumiem waszego dziecinnego zachowania.. wyzywacie sie od po**** a zaden z was sie nie ujawnia.. wiec jak macie pisac takie durnoty to darujcie sobie
SŁUSZNA UWAGA KOLEGO TO NIEMA SENSU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no tak serio jak ma sie ktos wypowiadac to chociaz niech pisze z sensem a nie wiadomosci tego typu ze "za***** Cie czy cos" SENSEJ IS GOOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Wami (adam i sensej) ale jaka byłaby wasza reakcja gdyby wasze osiedle wyzywali od ćpunów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego osiedla nikt nie wyzywa bo wiadomo że grozi to wpier***em. Nie wyzywajcie ziomków z MHT że sa ćpunami bo to nie prawda. Całe Rio ziółko pali:) Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak klaus, ale kowi jest niewinny! Jeszcze w tym dniu w nocy gadaliśmy... zresztą co ja bd pisał, jak to nie od nas zależy czy wyjdzie czy nie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ona chce tylko kowiego i tyle ! kocha go i juz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zreszta ona tez ja kocha i bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie ma problemów z prawem ! Kocham go i to jest moje życie moja miłosc ! I nie potrzebne mi wasze rady ! zrobie co zechce ! i bede na niego czekała nawet 100 lat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz nie da sie o nim zapomnieć ! on nie jest cwaniaczkiem ! gdybys go znał .. to byś wiedział ze jest wporządku ! niestety czasem ktoś pojawia sie w złym miejscu o złej porze ! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego osiedla nikt nie wyzywa bo wiadomo że grozi to wpier***em. Nie wyzywajcie ziomków z MHT że sa ćpunami bo to nie prawda. Całe Rio ziółko pali:) Pozdro ziółko to nie narkotyk... Inni niech myślą co chcą... gdybym wiedział kto wypisuje te wszystkie głupoty to nie byłby tak wesoło... nie pozwolę obrażać moich ziomów... KOWI TRZYM SIĘ BRACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...