Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Chcieli odwołania burmistrza, ale referendum nie będzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
To było do przewidzenia. Nie pasuje pieniaczom że dwie kobiety Burmistrz i Starosta postanowiły wyrwać z zapaści miasto i powiat. Ciągle kłody pod nogi. Osoby mające po 70-80 lat chcą by było tak jak było czyli żeby nic nie było. Wymyślają niestworzone historie. Chcą odwoływać raz to Panią Burmistrz, drugim razem knują przeciwko Pani Staroście. W tle pożal się Boże działacze. Niech ich drzwi ścisną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia. Nie pasuje pieniaczom że dwie kobiety Burmistrz i Starosta postanowiły wyrwać z zapaści miasto i powiat. Ciągle kłody pod nogi. Osoby mające po 70-80 lat chcą by było tak jak było czyli żeby nic nie było. Wymyślają niestworzone historie. Chcą odwoływać raz to Panią Burmistrz, drugim razem knują przeciwko Pani Staroście. W tle pożal się Boże działacze. Niech ich drzwi ścisną.
 Myślałem, że dzisiaj w UM wolne a tu trolle jednak pracują:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowy widzę frustracja rośnie. I nie przesadzaj z tym myśleniem. Napisałeś "Myślałem" więc jestem pewny, że albo kłamiesz abo naprawdę uwierzyłeś w to że myślisz. Słychać wycie? Znakomicie. Pani Majewskiej gratuluję świetnej współpracy z powiatem, radnymi i mieszkańcami. A Pani Symczuk powiem tak. Jest Pani świetna w tym co robi. Nie zazdroszczę z czym i z kim musi się tam Pani zmagać. Zawistnikom mówię stanowcze NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od Marty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1617USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święte słowa. Starsi ludzie żyją w swoim świecie j nie wiedzą co znaczy rozwój i postęp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam Marte ze chce cos zmienic dla tego ciemnogrodu, szkoda ze zamiast wspierac rozwoj miasta zawistni ludzie tylko knuja..roszczeniowa patologia, poprostu swinstwo. Pozdrowienia ze Szczecina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby Monika lipian- Kwiatkowska wzięła się do pracy !!!!!!Dostała za darmo mieszkanie na ulicy Jatkowej potem na ulicy Zamojskiej 3 pokoje i kuchnię Zamarzył się jej DWOREK - przecież jej teśc Kwiatkiowski ma kamienicę w Czerniczynie więc jakim sposobem dostaje mieszkania komunalne za darmo !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bono i miejscowego, przecież to młodzież chce zmienić Panią Burmistrz a czepacie się starszych ja sama pognałam tych zbieraczy podpisów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...