Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wina producenta piwa, najwyraźniej oszukiwał na procentach i piwo wyszło za mocne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz ta baba - kierowca pijak (potencjalny zabójca) odkupi busa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wypiła 2 piwa tuz przed podróżą, ale wcześniej po było kilka dni ostrego łojenia. Nigdy tyle nie osiągnąłem a tu baba, proszę, można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byly piwa z kopytkiem albo pigulkami gwaltu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kobieta naprawdę wypiła dwa piwa ... Jadąc szukała w torebce podpaski i stało się ...Darujta stan wyższej konieczności... Jak by wam dupę zalało????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do rządzących. Kiedy pijący będą płacić za akcje ratunkowe i za swoje leczenie będąc pod wpływem alkoholu. Większość państw unijnych prowadzi politykę że pijaków nie obejmuje ubezpieczenie zdrowotne. Nawet tych którzy płacą podstawowe składki. Szpitale tona w długach a 30% to leczenie ich urazów i efektu nadużywania alkoholu. Kiedy społeczeństwo przestanie ponosić koszty związane z ich egzystencja? Czy to takie trudne? Czy popristu rządzącym brakuje jaj by wprowadzić odpowiednie ustawy czy obawa że ponisa porażkę wyborcza? Podstawowa rola państwa jest ochrona obywateli i zapewnienie im poczucia bezpieczenstwa. Ja jako obywatel nie czuje się bezpieczny jestem tylko płatnikiem składek które w większości idą na leczenie patologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niedawno wypiłem dwa piwa na Starówce. Tyle że jedno piwo w wielkim kuflu miało 1 litr. Gdybym wypił jedno piwo np grzańca podawanego z dzbanka to by było np 2 litry. Skąd więc zdziwienie że 2 piwa to 1 litr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba pijana, d..a sprzedana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba piła "angielskie piwo ALE" może mieć nawet 20 % zależy od procesu produkcji.No i się narobiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa piwa i 3 promile. Oczywiście, wierzymy wszyscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzyni, z wiochy,nachlana jak świnia, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY BUS!, remis !! mistrzyni kontuzjowana!,DEFINITYWNIE postanowiła, przynajmniej przez jakiś czas, nie brać się za motoryzację , wrócić do garów i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...