Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci zatrzymali ciągnik na drodze. Kto nim kierował? To było dla nich spore zaskoczenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 13:19 Powrót do artykułu
Zaskoczenie to by było gdyby za kółkiem siedziała owca albo wieprzek. Małofantazj mają te polcjaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na dodatek byli trzeźwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUKCES!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ormo czuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie autor artykułu nigdy nie był na wsi i pochodzi z młodego pokolenia. Kilkunastoletnie dzieci rolników muszą pomagać rodzicom w okresie spiętrzenia prac, taka jest rzeczywistość na drogę nie powinni wyjeżdżać ani obsługiwać innych mechanicznych sprzętów takie są przepisy - jak to wyważyć nie ma odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14-latek za kierownicą ciągnika rolniczego i wielkie zaskoczenie? To chyba jakiś żart, a Pan redaktor nigdy chyba na wsi nie był ;) 14-latek to prawie dorosły facet, a w wieku 16 lat może robić prawo jazdy na traktor. Czyli jeśli jeśli np. jutro skończy 15 lat to już za 9 miesięcy może robić uprawnienia (3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku). Wiedza dziennikarzy w dzisiejszych czasach a zwłaszcza Dziennika Wschodniego jest po prostu żenująca. I to w dobie internetu gdy sprawdzenie jakiś informacji zajmuje dosłownie chwilę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na dodatek byli trzeźwi!
 i za to będzie kara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękować konfiturze jak będzie palił śmieci, też zadzwonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla dziennikarza... pewnie jest dumny że o sprawie dowiedział się pierwszy przed UWAGĄ... Żal.... chwytacie się już byle czego... A rozumu i myślenia brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez uprawnienia. Nie masz prawa prowadzić. W razie wypadku to przestępstwo. A że.. Dzieci rolników to już wysoka nieodpowiedzialnosc rodzica. Brawa dla powiadamiajacego. Być może zapobiegl tragedii. ... Rodzic rolnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***e konfidenty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie może o zielonym ciągniku z prasą, który poruszał sie 1 września z przebitymi numerami seryjnymi w natalinie. Policja jest tak nie udolna że ciągnik nadal stoi u złodzieja w Koczowie mino wezwania na miejsce policji.... Miejscowy przedsiębiorca zna się dobrze na fachu i lewiznie a policja potrafi tylko złapać nieletniego bo kradzież i paserstwo to sprawa już nie na ich głowy za dużo roboty.... Sami nie znaleźli i jak ktoś znalazł zadzwonił i to nie potrafili zatrzymać sprawdzić!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi to normalna sprawa, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać frajerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szwajcarii normalna sprawa ze 14 latek jeździ traktorem po ulicy, ba, a nawet z przyczepą. Tam prawo jazdy na traktor robi się w wieku 14 lat i uwaga-tylko część teoretyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci jeżdzące traktorami od najmłodszych lat są sto razy lepszymi kierowcami niż nie jeden uprawniony kierowca ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się Niektroe rodziny mają dużo ha I żebyście mieli co jeść to trzeba za***ac Niektórzy tego nie rozumieją bo liczą na wygodę ale takie dzieci że wsi które pomagają rodzicom w polu są bardziej dumne niż te które siedzą przed komputerem czy telefonem bo one nie mają nic chyba ze lewe ręce i hajs od starych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 9 roku życia jeżdżę ciągnikiem A mam 23lata nie mam uprawnień i nie jeden mi mówi że jeżdżę lepiej niż zawodowy kierowca Takie dzieci umowa bardziej jeździć ni jakiś pan Kowalski co ma 20lat prawo jazdy Do tej pory mnie nie zatrzymali chodź dużo razy ich Mijalem jak nie ciągnikiem to samochodem Po prostu nie mam wody w głowie wiem z czym to się wiąże A to że nie mam prawka to jest dlatego że nie stać mnie na to nie jest tak kolorowo jak ludziom się wydaje że rolnik ma w chu hajsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała tatusiowi chłopców za to, że nauczył swoje dzieci ciężkiej pracy na potężnych maszynach. To nie było łatwym zadaniem dla niego. Inni wolą dać synowi konsolę żeby nie przeszkadzał. A życie to nie jest gra komputerowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w tym nic dziwnego. Każde dziecko na wsi, które ma rodziców rolników umie jeździć ciągnikiem. Jestem z miasta i to umiem obsługiwać maszyny rolnicze. Dodatkowo sam jestem w wieku tych ,,młodych'' kierowców. Nie wiem o co szum. Jeśli, ktoś jeździ bezpiecznie, nie zagraża innym uczestnikom ruchu, to nie powinno być wielkiego problemu. Sąsiadowi, który zadzwonił po Policję naprawdę się nudziło. Chyba zapomniał co sam robił 20 lat temu (przykładowo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...