Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzył się z sarną, zwierzę wpadło dosamochodu. Kierowca trafił do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Audi OK, a japończyk do kasacji a kierowca w szpitalu. Co tu wiecej komentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po zderzeniu sarna przeleciała na przeciwległy pas, zrobiła klasyczne okrążenie i półbeczkę samolotową nad jezdnią i powróciwszy na poprzedni pas wpadła do środka auta. Taki jest sens tych wypocin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pokryje koszty naprawy hondy? Ubezpieczyciel / kierowca audi? czy właściciel sarny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z sarną żyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel sarny czyli pis pokryje szkody. W lesie faszerują je śrutem to zwierzyna ucieka gdzie się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ökolodzy za wszystko zapłacą, bo nie pozwalają na odstrzał zwierzyny, która już nie mieści się w zagajnikach. A na poważnie. Jeżeli na tym odcinku drogi został postawiony znak uwaga dzika zwierzyna, to kierowcy nie tylko nic nie otrzymają od zarządcy dróg, ale jeszcze na powitanie obdarowani zostaną mandatem?! Była kiedyś taka sytuacja w Drogówka. Tak samo jak kierowca wpadnie w poślizg, gdzie ustawiono znak Uwaga Poślizg lub Oszronienie. Gdy brak tego znaku, a na jezdni jest tzw. czarny lód nigdy nie przyjmujcie mandatu. Sprawa do wygrania z zarządcą drogi, bo to on dopuścił do ruchu na drodze niedostosowanej do jazdy. Ja przyjąłem mandat i było po sprawie. Postraszyli kosztami sadowymi do 5tys. zł. "Zapomnieli" dodać, że przy pierwszej rozprawie kwota mandatu nie może wzrosnąć. No, ale większość kierowców jak ma AC to im nie oplaca się ganianie po sądach. Niestety są tzw. AC niepełne. Ja mialem to pełne i tak 2mce walczyłem z ubezpieczycielem korespondencyjnie. Ciekawa historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z sarenką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli że ukradł sarnę lasom państwowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego gó.na jest za dużo i lesników i saren
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat będzie miał dziczyznę na święta.kiełbasa z sarny to rarytas.a i mięso dodane do bigosu....pycha. ja proponuję coś takiego.warto ***xurl.pl/b743 ******mediasklep24.pl/samochodowy-odstraszacz-zwierzyny-lesnej-gwizdek-samochodowy-195.html powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten gwizdek ultradźwiękowy nie wystraszy piesków na smyczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sarna miała ponad 2 promile we krwi i wracała z protestu ekologów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...