Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2-letnie dziecko zginęło w wypadku. Zderzenie mazdy z ciężarówką [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 10:16 Powrót do artykułu
Straszne. Dziewczyny kierując samochodem w obecności dzieciaka po prostu czasami źle wybierają priorytety. Chrząkniecie , kwikniecie dziecka powoduje, że nie patrzą na drogę. Apel i straszna przestroga, Jesteś najpierw kierwca a potem mamą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie podać jeszcze inną kolejność. Kierowanie, dziecko, telefon. Obserwacje pokazują, że niekiedy na 1 miejscu jest telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta słowa " Jesteś najpierw kierwca a potem mamą". To samo powtarzam żonie, nie ważne że dziecko płacze, nie można się obracać i szukać smoczka. To jest sekunda i tragedia gotowa. Zapamiętajcie to mamy ! (to samo dla ojców) Wielka tragedia dla rodziny, wyrazy współczucia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce się tu wymądrzać w obliczu rodzinnej tragedii ale to miejsce jest znane z wypadków i nie potrzebny smoczek, płacz dziecka, telefon itd. Droga niby prosta ale dużo małych górek, jadąc od strony Janowa można łatwo naciąć się na kogoś z naprzeciwka. Dodam, że często przemieszczam się w tamtych rejonach i nie raz zdarzyło mi wciąć komuś przed zderzak w celu uniknięcia bliskiego spotkania z pojazdem z naprzeciwka, pomimo że znam to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia...znam ludzi...dzieciaka.. coś strasznego...bardzo bardzo przykro..Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny...Musicie być teraz silni.. przetrwać to, wrócić do zdrowia i przetrwać to.. Tak mi przykro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniajcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mam powiedzieć, jeżeli wracałam z dzieckiem w dzień dziecka i wjechał w nas kurier - bo zapatrzył się w telefon. Dziecko zmarlo. Nie możecie oceniać tak powierzchownie.. matki. Czytaja to też osoby z rodziny. Ból jest ogromny, żal i bezradność. To ogromna tragedia.. kiedy nie jesteś w stanie pomóc swojemu dziecku. Lepiej pomódlcie się w intencji tych osób...o sile i wiarę..o nadzieję... o to by nie zwątpili, by się nie poddali. Bóg istnieje. A to co się wydarzyło już się nie da cofnąć..trzeba to przeżyć...w ciszy, w modlitwie, w spokoju.... Zawierzyc Bogu. 'Modlcie sie, wierzcie, proście, ufajcie'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia... współczuję rodzicom. Miejsce okropne, też tam miałem wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to właśnie wygląda. Wszyscy miejsce niebezpieczne itd.. ale co tam matka zjechała na przeciwległy pas ruchu ale winna oczywiście droga, bo... niebezpieczna, a że bawiła się telefonem, rozmawiała czy cokolwiek innego to już nikt nie powie, zamiast obowiązkowo uważać na drodze i patrzeć na nią oraz w lusterka. Tyle i aż tyle. I zaraz krzyk wprowadźmy ograniczenie do 30, podwójną ciągłą to będzie bezpiecznie, bo były wypadki i jest niebezpiecznie, a że jest tylko i wyłącznie wina kierowcy to już nikogo to nie obchodzi, bo wypadek to wypadek, potem normalnie nie da się jechać przez Polskę, bo co chwila ograniczenia, zakazy, tereny zabudowane i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu - jeśli posiadasz wiedzę, że kierująca pojazdem posługiwała się telefonem podczas wypadku, zgłoś to na policję. Jeśli Ci się tylko wydaje - nie pisz debilny postów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy komentatorzy ja wiem ze jest taka możliwość jak komentowanie. Jestem ogólnie dzieckiem mam 13 lat ale wypowiadający się tu ludzie bardzo ale to bardzo pogarszają sytuację tego zdarzenia bardzo dziękuję w imieniu rodziny za wsparcie a za hejt bluźnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrzyni Z WIOCHY,która prawko robiła w Bangla Dash, gdzie jest ruch lewostronny, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCA SCANIA!,remis !! mistrzyni MA TERAZ PIĘKNEGO KABRIOLETA! Jest kontuzjowana,ma gnaty połamane, już nie będzie się brała za motoryzację i jeździła pod prąd! Zdecydowała się wrócić do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest dobra wiadomość!Zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być debilem żeby pisać takie głupty!!! gratuluję myślenia !!! lepiej ty wez sie za gary a nie tracisz czas na pisanie bredni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to był motocyklista to zmarnowała by mu życie... Trafiła kosa na kamień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...