Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Córka przyjechała do domu, ale ojca nie zastała. Znaleziono go po dwóch godzinach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2019 r. o 11:22 Powrót do artykułu
Biedny starszy pan, może to problemy z demencją... Dobrze, że znalazł się. Dużo zdrowia dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że mamy takie służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla służb za takie akcje.... Byłem świadkiem jak szukali mojego kuzyna pod Puławami... Środek nocy, padający deszcz, las, poszukiwania do skutku. Nikt nie marudził że mokro, zimno tylko robili swoje. Od tamtej pory mam wielki szacunek dla Policji za takie właśnie akcje i poświēcenia. Człowiek nie ma pojęcia o tym co robią do czasu aż sam nie potrzebuje ich pomocy. Szacun dla Policji i Straży, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroszczę tej sytuacji gdy się żyjący odlanalazł. Bardzo niedawno temu mój ojciec też tak wyszedł z domu zostawiając wszystko. Szukało go ponad setka osób z policją i strażą na czele... Znalazłem go sam kilka km od domu, po kilkunastu godzinach poszukiwań. Niestety już był na tamtym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez wspominam nieraz przy piwku, stare dobre czasy gdy bylem mlody i rozne rzeczy sie robilo. Pewnie temu starszemu Panu przypomnialo sie jak w zimie 1942 siedzial w krzakach w partyzantce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...