Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Zmasakrowane zwłoki mężczyzny leżały przykryte kocem na skraju lasu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2019 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Wszechmogący Jezus dopuszcza jeszcze zło bo daje szansę nawet najgorszym ludziom aby się nawrócili do NIEGO i pozwolili MU uwolnić się od swoich grzechów, nałogów. Trwa czas łaski i BÓG ŻYWY wyciąga rękę do wszystkich ludzi, ale niewielu chce się jej uchwycić i dać się zmieniać JEZUSOWI i żyć na JEGO chwałę. Oby morderca/mordercy poznali PRAWDZIWEGO JEZUSA i zamiast czynić zło, aby czynili to co dobre wg Chrystusa. ON może zmienić myślenie, postępowanie każdego kto MU zaufa _______ GOOGLE : " Jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za duzo radia maryja sie nasluchal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryja to kobieta - stworzenie która umarła, a Chrystus po zmartwychwstaniu jest Bogiem Wszechmogącym i żyje na wieki wieków. Kilt maryjny jest błędny, grzeszny. Gdyby Polska była chrześcijańskim państwem to byłoby radio Jezus i nauki z natchnionej Biblii ........ google : " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem do czego ten komentarz biblijny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy od siedmiu boleści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano do kościoła a wieczorem na szaber 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzil sie na lgbt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście.. żałosne komentarze. Byle zaistnieć!! Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno reaktywowala się grupa z tejże miejscowości która zajmuje się przywlaszczaniem cudzych rzeczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywrócić karę śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty pieprzysz jak potłuczony? dla przykładu takim ŁBY poucinać na rynku gilotyną , to drugi będzie się bał zrobić coś podobnego a nie jeszcze utrzymywać takich z mojego podatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za przywróceniem kary śmierci w takim przypadku, tylko w tak samo brutalny sposób jak zginą ten człowiek. Teraz normalnie strach z domu wychodzić a mieszkam nie daleko. Mam nadzieje ze śmiecie nie będą mieli lekkiego życia. Szkoda naszych podatków na takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez jestem tego ciekawa czy faktycznie tak jest. Naprawdę strach wychodzić z domu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...