Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak prądu w Lublinie i całym województwie lubelskim (wideo)

Utworzony przez helioNz4R, 10 stycznia 2011 r. o 00:53 Powrót do artykułu
hiho napisał:
No nie w calym wojewodztwie, bo w Zamosciu bez problemowo wszystko dzialalo i nie bylo zadnego zaniku... :-))
Hihu nie oszukuj. Mówiłem Ci, że masz wszystko z awaryjnym zasilaniem ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w puchaczowie tez migało przez ok 3 sek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Parczewie też mignęło kilka razy po godz 22 ... TV i Amplituner mi wyłączyło ale kompa nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radzyniu brak napięcia był zauważalny w samoczynnym wyłączeniu i włączeniu telewizora oraz mrugnięcia oświetlenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światła przygasły, komputer wyłączyło, lecz plazma jak działała tak działała, i jak tu potwierdzić prądożerność plazm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
a jesli komus z tego powodu spalił sie komputer np gdzie mam sie zglosic i kogo obwiniac za skoki napiecia?? przeciez to nie moja wina... place i wymagam!
Należy zgłosić do Zakładu Energetycznego podanie z odszkodowaniem ze względu na niezamnierzony wzrost napiecia zasilającego. Jeżeli nie odpowie sprawę skierować do Sądu i wszystko. W Sądzie zostanie powołany biegły który potwierdzi przyczynę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
Należy zgłosić do Zakładu Energetycznego podanie z odszkodowaniem ze względu ...
Zakład następnie zada Ci pytanie czy masz w mieszkaniu zainstalowane ograniczniki przepięć wymagane przez normy elektryczne (95% mieszkań nie ma). Jeśli nie masz to jest to tylko twój problem nie ich, a jeśli masz to raczej komp by nie uległ awarii. Tyle mądrałkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
a jesli komus z tego powodu spalił sie komputer np gdzie mam sie zglosic i kogo obwiniac za skoki napiecia?? przeciez to nie moja wina... place i wymagam! [/quote] To już jest Twoja wina, trzeba było kupić komputer z prawdziwym zasilaczem. [quote name='gustaw' timestamp='1294643250' post='419974'] jak ci padł komputer to sobie go zrób za własne pieniądze, widocznie taki masz sprzęt a na przyszłość kup sobie listwę.
Listwa nie ma to nic do rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Bełżycach też nie było.. przez sek pozniej sek był i znowu nie było sek, i juz pozniej był... dzwine to to wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demorgan napisał:
To już jest Twoja wina, trzeba było kupić komputer z prawdziwym zasilaczem.Listwa nie ma to nic do rzeczy.
gdzie mozna kupic komputer z zasilaczema na niby ? jak chce sobie poprawic humor to zawsze czytam komenty dziennika ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nas nawet w takich sprawach jak prąd Lublin zapomniał (w innych b.pamięta aby nam dokuczyć) i o "zgrozo" w Łukowie prąd był, gdyż my obecnie podlegamy..... kto zgadnie? Łukowska energetyka ma Dyrekcję w RZESZOWIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaat napisał:
szkoda ze nie spaliło tego całego ljublina
Można się wyprowadzić i nie wracać. Po co od razu ziać nienawiścią i żądzą niszczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpiecznik napisał:
O nas nawet w takich sprawach jak prąd Lublin zapomniał (w innych b.pamięta aby nam dokuczyć) i o "zgrozo" w Łukowie prąd był, gdyż my obecnie podlegamy..... kto zgadnie? Łukowska energetyka ma Dyrekcję w RZESZOWIE!
Nie wiem co masz na myśli pisząc "łukowska energetyka", ale problem pojawił się w sieci dystrybuującej energię, która należy do firmy PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie. W Rzeszowie natomiast ma siedzibę firma, która generalnie sprzedaje prąd, czyli PGE Obrót S.A. Więc Twoja szczera radość nie ma podstawy, ale przecież nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
gdzie mozna kupic komputer z zasilaczema na niby ? jak chce sobie poprawic humor to zawsze czytam komenty dziennika ^^
Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie udzielaj, zasilacza są markowe i no namey imitacje zasilaczy, które przy pierwszej lepszej okazji spalają cały komputer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj masz jeszcze link do poczytania o zasilaczach http://forum.pclab.pl/topic/142996-Zanim-zapytasz-o-ZASILACZ-lub-jego-NAPI%C4%98CIA-sprawd%C5%BA/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku nawet przez moment syrena zawyła...Pewnie ze zgrozy nad zaistniałym zagrożeniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to awaria to czemu alarmy samochodowe zawyły,Moim zdaniem to było UFO zostaliśmy zbadani,lub próba nowej broni lub błąd MATRIXA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za tą awarię, mam dzisiaj mnóstwo klientów z uszkodzonymi komputerami jak nigdy.Ludzie kupujcie zasilacze za 150-200 zł to nie będą wam się uszkadzały całe jednostki bo takie droższe zasilacze mają wszelkie zabezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
a jesli komus z tego powodu spalił sie komputer np gdzie mam sie zglosic i kogo obwiniac za skoki napiecia?? przeciez to nie moja wina... place i wymagam!
Obwiniaj samego siebie, zasilacze dobrej klasy maja wszelkie zabezpieczenia i nic sie im nie stanie nawet jak uszkodzi sie zasilacz to nie uszkodzi reszty komputera bo zadziałaja zebezpieczenia. Dobry zasilacz kosztuje od 150 zł i więcej. Jak miałeś jakis codegen czy fell, mustang, i-box, akyga i inny szrot to tylko twoja wina, że kupiłes złom nie zasilacz. Listwa też ci nie pomoże, najlepiej mieć UPS firmy APC z serii Smart za 200-30 zł kupiśż na alledrogo Smart 700 z nowymi akumulatorami, jest to zasilacz który daje na wyjściu prawdziwą sinusoide jak wiesz co to znaczy. U mnie tylko właśnie taki Smart 700 na chwile zapiszczał i wszystko działało TV i komputer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W hrubieszowie tylko na chwilę spadło napięcie u mnie w domu, ale wydaje mi się, że latarnie zgasły całkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...