Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak prądu w Lublinie i całym województwie lubelskim (wideo)

Utworzony przez helioNz4R, 10 stycznia 2011 r. o 00:53 Powrót do artykułu
Na Klonowica przed blokiem 19 na starym słupie było zwarcie. Teraz go właśnie rozbierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek z Lublina napisał:
Obwiniaj samego siebie, zasilacze dobrej klasy maja wszelkie zabezpieczenia i nic sie im nie stanie nawet jak uszkodzi sie zasilacz to nie uszkodzi reszty komputera bo zadziałaja zebezpieczenia. Dobry zasilacz kosztuje od 150 zł i więcej. Jak miałeś jakis codegen czy fell, mustang, i-box, akyga i inny szrot to tylko twoja wina, że kupiłes złom nie zasilacz. Listwa też ci nie pomoże, najlepiej mieć UPS firmy APC z serii Smart za 200-30 zł kupiśż na alledrogo Smart 700 z nowymi akumulatorami, jest to zasilacz który daje na wyjściu prawdziwą sinusoide jak wiesz co to znaczy. U mnie tylko właśnie taki Smart 700 na chwile zapiszczał i wszystko działało TV i komputer.
U mnie na UPSie wywaliło zabezpieczenie. :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Terespolu także zgasły światła. A to przecież ponad 160 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stało się wtedy jak włączałem czajnik elektryczny w moim domu czy to może moja wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie padly 2 tunery satelitarne ;/ a raczej karty sieciowe w nich zamontowane i do kogo teraz uderzyc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prąd nie przestał płynąć ! Był cały czas, to był tylko gwałtowny spadek napięcia, komputery i inne nie wyłączyły sie. Trwało to ok. 2 s. Na rozdzielni szybko załączyły sie linie rezerwowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie kase padlemw tibi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz wiem dlaczego mnie nie złapał fotoradar w Niemcach xD No wiecie jadę sobie tak nie kłamiąc x km na godzinę no i patrzę śmieszny znak zabudowania w Niemcach że trzeba zwolnić no a mi ani przez myśl żeby do tego się stosować i tak brnę przez miasto i patrzę i ze zdziwieniem w całym mieście zgasło światło i tak nastała noc xD z początku myślałem że to fotoradar nie wyrobił na fleszu ale gdy prąd przywracany został to trwało naprawdę chwilę to za oknem ujrzałem że fotoradar minąłem, i nie ściemniajcie mi tu że to skok napięcia w lublinie był tylko to te trefne fotoradary zżerają tak dużą ilość energii na robieniu fotek na portal Nasz Mandat xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bardzo możliwe przy tak dużym napięciu jak 110 KW" poprawcie sobie na 110kV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale szkoda tibianin padł a który lvl?? Chyba nie płakałeś że przez szczury zostałeś dojechany he he??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monter_PGE napisał:
Prąd nie przestał płynąć ! Był cały czas, to był tylko gwałtowny spadek napięcia, komputery i inne nie wyłączyły sie. Trwało to ok. 2 s. Na rozdzielni szybko załączyły sie linie rezerwowe
nie pierd....moj komp sie wylaczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Potwierdzam nie było prądu przez 1,5 sek. Potem były jakieś wachania teraz się uspokoiło.. to wyjaśnia przyczynę czego później internetu nie było, skoro w całym mieście padło to i serwery i musiały się z reebotować.
To chyba masz ten internet u jakiejś piwnicznej firmy. Normalnie to się zabezpiecza serwera przed takimi przerwami popularnymi UPS`ami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
to stało się wtedy jak włączałem czajnik elektryczny w moim domu czy to może moja wina?
Tak, zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności. Przygotuj piżamę, dowód osobisty, łyżkę, widelec i miskę, kubek i koc. Jutro zostaniesz przewieziony do ZK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego, na wszelki wypadek mam zgromadzone mały zapasik prądu w beczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Redaktorze, jak się pisze o czymś o czym się nie wie to warto dać to komuś do przeczytania. Nie ma czegoś takiego jak napięcie 110 KW, tylko 110 kV. Ach to humanistyczne wykształcenie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wynika z wypowiedzi rzecznika a jeszcze bardziej z wypowiedzi wybitnych specjkalistów z Politechnik Lubelskiej to powinni wziąść książki i sie douczyć, a nie robic intrygi . Wybitnym specjalistą od zwarć jest przecież prof P Kacjeko gdzie tymi problemami zajmował sie w habilitacji gdzie jego głos a nie człowieka od techniki wysokich napięć????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedza napisał:
jak wynika z wypowiedzi rzecznika a jeszcze bardziej z wypowiedzi wybitnych specjkalistów z Politechnik Lubelskiej to powinni wziąść książki i sie douczyć, a nie robic intrygi . Wybitnym specjalistą od zwarć jest przecież prof P Kacjeko gdzie tymi problemami zajmował sie w habilitacji gdzie jego głos a nie człowieka od techniki wysokich napięć????
I kto tu mówi o douczaniu?? Trzeba się douczyć. Nie pisze się ani nie mówi "wziąść" tylko wziąć Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majster! pewnie mufa ci strzeliła!! przyznaj się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkanascie urzadzen w domu do wyrzucenia, ktos w podobnej sytuacji? trzeba zlozyc pozew, a zbiorowy ma wieksza sile przebicia, zapraszam do grupy na facebooku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spaliło mi brzęczyk od akwarium k u r...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...