Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dołącz do Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2015 r. o 21:31 Powrót do artykułu
szukają ..... za darmo do pracy a pieniądze góra garnie dla siebie, modny teraz sponsoring lub wolontariat, bo na nic nie ma pieniędzy, a góra obiady, podróże, rozmowy telefoniczne w wysokości naszych rocznych wynagrodzeń funduje sobie za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny z ciebie typ, idź głosuj na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby biegać za kotkami i pieskami litości ....szkoda życia na takie bzdety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy,,,strasz dla siebie 1% podatku dla siebie i zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod przykrywką dobroczyności za czyjąś kasę , wiedzie im się bardzo dobrze , nie mówię że nie potrzebne są takie miejsca , wiem o przypadku że dostali sporo karmy za fryko i nawet pocałuj w dupę mi nie powiedzieli.Nie oczekiwałałem splęndoru , ale zwykłego ludzkiego odruchu, czy tak wiele?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunizm wyciągnął was ze wsi albo jeszcze tak tkwicie. i głosicie swoje prymitywne poglądy. sami nie jesteście więcej warci niż te psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 sami nie jesteście więcej warci niż te psy.
  Proszę nie obrażać psów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...