Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech Kieliszek nie truje dyrdymałów, bo w mieście jeździ się fatalnie, jest ogólny paraliż i ogólna irytacja kierowców. A o miasteczku akademickim to szkoda gadać...co tam się dzieje w okolicach rektoratu i biblioteki , aż po Skłodowskiej to słów brakuje...naprawdę żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk oddaj Pan kasę za nowy system kierowcy wolą stare ustawienia bez waszego nowoczesnego systemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten system to niewypał :] testowałem go w niedziele rano bo drogi były puste i jechałem zgdnie z przepisami. Stałem na 7 z 9 swiateł jakie mijałem :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zepsuł? kto odpowie?!! prokuratura powinna sie tym zająć. Na tym paraliżu chyba celowym, każdy z kierowców traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja bym skalibrował tego sku....na od systemu podajcie tylko jego nazwisko reszta w moich rękach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadziliście do katastrofy.Ten głupi system war 28 mln jest do dupy.Nic z tego nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISmaku Smaga po co co drugi dzień piszesz o tym samym? tłumaczy się jak chłopu na miedzy, że system jest dostrajany i że potrwa to jeszcze trochę a ty dalej swoje, jak ułomny chłopek cytujesz kolejnych "cierpliwych inaczej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISmaku Smaga po co co drugi dzień piszesz o tym samym? tłumaczy się jak chłopu na miedzy, że system jest dostrajany i że potrwa to jeszcze trochę a ty dalej swoje, jak ułomny chłopek cytujesz kolejnych "cierpliwych inaczej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISmaku Smaga po co co drugi dzień piszesz o tym samym? tłumaczy się jak chłopu na miedzy, że system jest dostrajany i że potrwa to jeszcze trochę a ty dalej swoje, jak ułomny chłopek cytujesz kolejnych "cierpliwych inaczej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam ze od nowego roku sa tam problemy. Jednak jestem spoza Lublina i niemam prawa głosu w tej sprawie choć jezdze tamtędy 2-4 razy dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten system nigdy nie będzie działał sprawnie. NIGDY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczenie i kalibracja to bajki dla naiwnych. Najlepiej widać to w nocy, gdy kompletnie puste drogi podporządkowane dostają zielone światło, a główna po której odbywa się ruch dostaje światło czerwone. I to mimo pętli indukcyjnych i kamer. Nawet najgłupszy system nie potrzebuje kwartału nauki, by się nauczyć, że jeśli ani pętla, ani kamera nie wykrywa pojazdu, to nie włącza się zielonego. A lubelski ponoć potrzebuje :lol:
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy   Kraków- w ciągu całego czasu nauki systemu wprowadzono/zmieniano  ponad 700x programów. Proponuję zasięgnąć fachowej literatury z inżynierii ruchu i dowiedzieć się jak to wygląda od kuchni zanim zacznie skutecznie działać. Siedzę w tym już ponad 20 lat także wypowiedzi "specjalistów z forum to dla mnie niezły ubaw po pachy ale też prawdziwe żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten system nigdy nie będzie działał sprawnie. NIGDY!!!
Wróż Maciej? i ty na forum siedzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy   Kraków- w ciągu całego czasu nauki systemu wprowadzono/zmieniano  ponad 700x programów. Proponuję zasięgnąć fachowej literatury z inżynierii ruchu i dowiedzieć się jak to wygląda od kuchni zanim zacznie skutecznie działać. Siedzę w tym już ponad 20 lat także wypowiedzi "specjalistów z forum to dla mnie niezły ubaw po pachy ale też prawdziwe żenua.
  brawo za merytoryczny wpis i współczuję bo naraziłeś się na gniew fotelowych "ekspertów inżynierów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy   Kraków- w ciągu całego czasu nauki systemu wprowadzono/zmieniano  ponad 700x programów. Proponuję zasięgnąć fachowej literatury z inżynierii ruchu i dowiedzieć się jak to wygląda od kuchni zanim zacznie skutecznie działać. Siedzę w tym już ponad 20 lat także wypowiedzi "specjalistów z forum to dla mnie niezły ubaw po pachy ale też prawdziwe żenua.
  brawo za merytoryczny wpis i współczuję bo naraziłeś się na gniew fotelowych "ekspertów inżynierów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdania, że w Lublinie ten system nigdy nie będzie działał sprawnie. Większość ulic jest tak zakorkowana, że nic nie pomoże jeśli nie wyprowadzi się sporej części pojazdów z centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały system jest zupełnie do kitu.Czy ktoś z magistratu próbował przejechać al.Kraśnicką Tragedia.Na światłach zielonych oczekuje się bardzo długo.Kolejka aut ciągnie się od Selgros do rogatki warszawskiej. Szkoda było pieniędzy na badziew.Zresztą jak w wielu innych orzypadkach (np.miejski monitoring) P.S>Dlaczego do chwili obecnej nie zlikwidowano tablic ostrzegających o kontroli radarowej (w Lublinie oczywiście)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier, dnia 14 Sty 2016 - 5:22 PM, napisał:
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy   Kraków- w ciągu całego czasu nauki systemu wprowadzono/zmieniano  ponad 700x programów. Proponuję zasięgnąć fachowej literatury z inżynierii ruchu i dowiedzieć się jak to wygląda od kuchni zanim zacznie skutecznie działać. Siedzę w tym już ponad 20 lat także wypowiedzi "specjalistów z forum to dla mnie niezły ubaw po pachy ale też prawdziwe żenua.
        brawo za merytoryczny wpis i współczuję bo naraziłeś się na gniew fotelowych "ekspertów inżynierów"
  Ten wcale wpis nie świadczy o fachowości piszącego, potwierdza natomiast nieudolność zarządzających ww. miastami we właściwym egzekwowaniu zamówionej usługi.   Patrząc na "uczący się" soft z innych dziedzin życia, dla tak przewidywalnego systemu jak zarządzanie ruchem w stałych punktach i ich sieci, maksymalne okresy "wprowadzania danych" do systemu to 4 - 6 tygodni w okresie "roku szkolnego" poza sezonem zimowym i takim sam czas w okresie wakacyjnym. Odchylenia w natężeniu ruchu w okresie zimowym (w tym ferie) mieści się w błędzie statystycznym danych zgromadzonych w ww. okresach.   Pytanie: od kiedy liczy się początek okresu gwarancji na system? Jeżeli obejmuje okres "uczenia się" to po raz kolejny gratuluję "fachowości" specom od miejskich zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy   Kraków- w ciągu całego czasu nauki systemu wprowadzono/zmieniano  ponad 700x programów. Proponuję zasięgnąć fachowej literatury z inżynierii ruchu i dowiedzieć się jak to wygląda od kuchni zanim zacznie skutecznie działać. Siedzę w tym już ponad 20 lat także wypowiedzi "specjalistów z forum to dla mnie niezły ubaw po pachy ale też prawdziwe żenua.
Dwadzieścia lat takich problemów nie było.Nie wiem nad czym siedziałeś wtedy.A jeszcze wcześniej,za komuny dyrektor od dróg wyleciałby z pracy.Nie było pętli indukcyjnych,kamer,kalibracji i innych cudów.Był fachowiec który to wszystko potrafił ogarnąć.Wybudują kolejne skrzyżowanie ze światłami i roczna nauka pójdzie w pi.u.Znowu trzeba będzie się "uczyć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy
Nowy Jork -system uczy się na bieżąco Moskwa system uczy się 15 lat Bangladesz system uczy się 40 lat. Lublin… .. system uczy się ad mortem defecatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...