Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin powitał nowy 2010 rok (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Zuza, 1 stycznia 2010 r. o 01:15 Powrót do artykułu
Jak ktos w końcu pójdzie po rozum do głowy i zwolni nieudolną młodzież z magistracie to może i będzie lepszy rok... na pewno dla kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina Kocham Cię !!!!!!!!!!!!!! Nie mogę żyć bez Ciebie. Błagam odezwij się do mnie ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, jak mi jest żal ludzi, którzy płacili po ~350 zł od pary, za coś w stylu "fashion" klub 68 ,etc... Czy wy jesteście niepełnosprytni ? :/ Najlepsze imprezy były za 100 zł od pary !! I to rzeczywiście w najlepszych lokalach w lublinie A nie w pseudo najlepszych, takich jak np. fashion. Placiliście ludziska ponad 300 zł za gówniana imprezę i głodówkę bo żarcia praktycznie i tak nie było ^^ I po co ? Żeby pochwalic się, że było się w lanserskim klubie dla przygłupów i głupich lalek ? Ehh... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak z tego wszystkiego, najlepszy był człowiek, który ciagle krzyczał : "DAJ KOSZULKE, DAJ KOSZULKE!", i odpowiedź kogos z tłumu: "stary, odjeb się, nie ma juz koszulek". Boże, słyszysz i nie grzmisz! wstyd. Lublin na stolice ANTY-kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jezu, jak mi jest żal ludzi, którzy płacili po ~350 zł od pary, za coś w stylu "fashion" klub 68 ,etc... Czy wy jesteście niepełnosprytni ? :/ Najlepsze imprezy były za 100 zł od pary !! I to rzeczywiście w najlepszych lokalach w lublinie A nie w pseudo najlepszych, takich jak np. fashion. Placiliście ludziska ponad 300 zł za gówniana imprezę i głodówkę bo żarcia praktycznie i tak nie było ^^ I po co ? Żeby pochwalic się, że było się w lanserskim klubie dla przygłupów i głupich lalek ? Ehh... żenada
No własnie mi siebie żal. bo też się nacięłam na Fashion , ale nie dlatego, że chciałam się polansować, tylko nie było już miejsc np. w Komitecie ... W opisie imprezy były "4 ciepłe dania i przekąski na stołach plus 0,5 litra wódki na parę", no i były - na stole 1 paczka paluszków słonych i 1 paczka orzeszków na 4 osoby, a ciepłe dania to 2 zupy, ryba i gulasz na szwedzkim stole (1 stół na salę, jedzenie po jakimś czasie zimne a właściwie brak jedzenia). Masakra, można było napisać uczciwie w ofercie "szwedzki stół" tak jak to było w innych miejscach i wtedy na pewno tam bym nie poszła! Oni są masakryczni, powiedziałąm już wszystkim znajomym i znajomym znajomych i ostrzegam kogo się da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...