Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy poszkodwana mieszkała na ul 25-lecia Opole Lubelskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hu...J cie to obchodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie strony medalu ... czyli, kierowca, który ponosi winę ... lub kierowca, który jest ofiarą arogancji i bezmyślności pieszych, którzy wymuszają pierwszeństwo, bo w ich głowach tkwi myśl - "kurde, tera ja ide, bo jestem homo(sapie)ns z żelaza ... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy brak opon zimowych był bezpośrednią przyczyną potrącenia? Dziwnie brzmi ten tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hu...J cie to obchodzi!!!
  Rysiek błędy ortograficzne robisz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli pieszy był jedną nogą na przejściu to należ , się zatrzymać i udzielić pieszemu pierwszeństwa w przejściu jezdni a nie czekać może wróci , sam jestem kierowcą i wiem że niektórzy wymuszają to pierwszeństwo, ale są też kierowcy którzy nagminnie pokazuję kto tu rządzi, sam miałem taki przypadek ze kierowca chciał wyjść z samochodu by dać mi nauczkę bo za wolno szedłem .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie strony medalu ... czyli, kierowca, który ponosi winę ... lub kierowca, który jest ofiarą arogancji i bezmyślności pieszych, którzy wymuszają pierwszeństwo, bo w ich głowach tkwi myśl - "kurde, tera ja ide, bo jestem homo(sapie)ns z żelaza ... "
A jeżeli pieszy jest na środku, a to kierowca mysli "kurde, tea jade, w koncu ta ja mam furke i mi wolno. Jak ich nie stac na samochod niech w domach siedza.". Naprawde wszyscy potraceni i zabici piesi wtargneli na przejscie? A wszyscy kierowcy sa tacy w porzadku i bez winy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...