Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wczoraj po północy z okolic Skowronkowej, Zbożowej (zazwyczaj z tamtych kierunków chyba z któregoś z domów weselnych przy Warszawskiej ) leciały słynne lampiony szczęścia.... jeden dosyć nisko ładnie wylądował między zaparkowanymi autami na ulicy Willowej w tej wewnętrznej drodze i palił się jakieś 5 minut....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to dziwne, że tak mało informacji. Ja bylem na zewnątrz ok. 24.10 oczywiście postrzelać petardy niedaleko Tesco i slyszałem oraz widziałem ok. 8 karetek i 3 wozy strażackie. To tylko w tym miejscu, a gdzie reszta Lublina. I o tych incydentach nie ma nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście lampiony napierdxxxły od strony Sławinka, na Czechowie widać było to badziewie pędzone z wiatrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Wczoraj po północy z okolic Skowronkowej, Zbożowej (zazwyczaj z tamtych kierunków chyba z któregoś z domów weselnych przy Warszawskiej ) leciały słynne lampiony szczęścia.... jeden dosyć nisko ładnie wylądował między zaparkowanymi autami na ulicy Willowej w tej wewnętrznej drodze i palił się jakieś 5 minut....
zamiast polecieć i go zgasić bo komuś fura mogła się spalić, to stałeś w oknie z zegarkiem i mierzyłeś czas wypalania się lampionu - brawo łajzo a co tam za cukrownią się działo ? - pojechała erka i 2 wozy strażackie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy bloku B.śmiałego 1 pali się znicz. Obok niego na trawie jest prawdopodobnie kałuża krwi. Jest taśma policyjna oddzielająca to miejsce od ciekawskich. Ludzie chodzą i sobie cicho rozmawiają. A policja nic nie wie. Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Chrobrego 8?a ci o spokojnym Sylwestrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16-latka nie żyje ale policja i gazety mówią że było spokojnie.Cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Lipińskiego pod tym blokiem socjalnym bydło odpalało fajerwerki z ręki, część eksplodowała pod oknami. Potem jeździła psiarnia to próbowali butelkami w radiowóz trafić ale byli zbyt naje**ni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około 19stej przy blou B.Chrobrego 8 taśma i świecący znicz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, koło 2 w nocy tamtędy przechodziłam, widziałam policję, gapiów i tą osobę na chrobrego. podobno samobójstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzikiej Francji podpalili w sylwestra ponad 1000 samochodów. W jeszcze bardziej dzikich Włoszech też nie było spokojnie. Nie narzekajcie na Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Corsa nie Astra patafiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...