Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP 2018: Kolejna rekordowa zbiórka w Lubelskiem. Ile pieniędzy wpadło do puszek?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 20:33 Powrót do artykułu
średnio wpadło ok 1/3 pieniędzy mniej DO PUSZEK niż w zeszłym roku, starano się to nadrobić PRZELEWAMI z instytucji prywatnych, lub półprywatnych i spółek akcyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio PRZEWAŻNIE wpadło ok 1/3 pieniędzy mniej DO PUSZEK niż w zeszłym roku (spadek dotyczy głównie największych miast) , starano się to nadrobić PRZELEWAMI z instytucji prywatnych, lub półprywatnych i spółek akcyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu żebrakowi tylko idiota daje , wielka krzywda dla dzieci które dorośli wysyłają na mróz żeby żebrały dla tego żebraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
średnio PRZEWAŻNIE wpadło ok 1/3 pieniędzy mniej DO PUSZEK niż w zeszłym roku (spadek dotyczy głównie największych miast) , starano się to nadrobić PRZELEWAMI z instytucji prywatnych, lub półprywatnych i spółek akcyjnych
 I czym Ty sie tak przejmujesz ,żal Tobie , że ludzie mają serce a Ty pusty MÓZG .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedziałem dzieciom zbierającym datki do puchy że Juras ma własną spółkę złoty melon i jest jej prezesem i podbiera im z puchy to nie uwierzyły w to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne pisowskie trole!nie dawaj na WOŚP I NIE KORZYSTAJ ZE SPRZĘTU!PRZECIEŻ TO TAKIE PROSTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci na mrozie, a nie wośp,zebrały 81 mln zł.W tym samym czasie samorządy w całej Polsce, wydały na różnego rodzaju "hece" towarzyszące tejże zbiórce,   czyli: pokazy, wystepy, licytacje itd. kwotę 180 mln zł!  Kto zwróci społeczeństwu, czyli podatnikom, 100 mln zł??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio PRZEWAŻNIE wpadło ok 1/3 pieniędzy mniej DO PUSZEK niż w zeszłym roku (spadek dotyczy głównie największych miast) , starano się to nadrobić PRZELEWAMI z instytucji prywatnych, lub półprywatnych i spółek akcyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras może wymieni flotę landroverów lub wyjedzie na jakieś fajne wycieczki jak do Chin ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne juz dwa lata nie mozna spotkać skarbonek Nie ma ich nawet na wielkkiej giełdzie na Elizówce??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owsik! oddaj 100 mln zł! napisał:
dzieci na mrozie, a nie wośp,zebrały 81 mln zł.W tym samym czasie samorządy w całej Polsce, wydały na różnego rodzaju "hece" towarzyszące tejże zbiórce, czyli: pokazy, wystepy, licytacje itd. kwotę 180 mln zł!  Kto zwróci społeczeństwu, czyli podatnikom, 100 mln zł???
 Niech ojciec dyrektor zrezygnuje z jednej dotacji z naszej kasy to i kasa się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Juras może wymieni flotę landroverów lub wyjedzie na jakieś fajne wycieczki jak do Chin ;)
 Doloży trochę ze swoich, to może od misiewicza kupi którąś fure :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak powiedziałem dzieciom zbierającym datki do puchy że Juras ma własną spółkę złoty melon i jest jej prezesem i podbiera im z puchy to nie uwierzyły w to.
 A jak powiedziałeś, że jesteś pisowskiem podnożkiem to uwierzyły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę służby medyczne aby przed ratowaniem człowieka i podłączeniem do aparatury WOŚP w szpitalu zadawali pytanie czy są zwolennikami PiS, jeśli tak z niemal 100% pewnością nie musicie się dla nich poświęcać, oni sobie tego nie życzą, brzydzą się takim sprzętem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak starczy na podwyżki dla rezydentów? Bo jak informuje Polsat to nawet za 11.000 zł nikt nie chce robić? A co do sprzętu WOŚP. To wystarczy, by na panstwowym sprzęcie nie dorabiali lekarze na prywatnych praktykach. I wowczas sprzętu będzie dość, i lekarze nie będą przemęczeni. Powinno być tak jak w innych zawodach. Albo robi na państwowym, albo prywatnie. Oczywiście tylko na państwowym może uzbierać punkty do awansu. Tak mają inżynierowie, nauczyciele i prawnicy. I ktoś słyszał o ich braku na rynku pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!! :-) :-) :-) Podziwiam Polakow...w ramach milosierdzia i szczytnych celow daja sie robic w bambuko najpierw od wiekow przez Kościół a teraz przez Owsiaka...juz uzbieral 81mln...czyli wg statutu fundacji (i swirowania w TVN ze nie bierzre zlotowki)...on,szwagier,corcia na zagranicznych studiach,ciotki i pociotki biora 6% z tego co uzbieraja...czyli obecnie...4,8mln zl...Mozna zyc z naiwnosci ludzkiej?Mozna...i to dobrze.Zeby to byla jedyna fundacja jaka prowadzi i sie dorabia na darowiznach...Oj ludzie ludzie...za rok Wam wcisnie nowy tekst typu...Zbieramy na nowe mozgi dla Polakow...i tez polecicie sypnac groszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiSiaki i PiSdy-jak zwykle próba zohydzenia Owsiaka dała efekt przeciwny do przez was zamierzonego;))).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jurek! Dzięki Tobie mogę być dumny, że jestem Polakiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kamieni kupa napisał:
undefined napisał:
Jak powiedziałem dzieciom zbierającym datki do puchy że Juras ma własną spółkę złoty melon i jest jej prezesem i podbiera im z puchy to nie uwierzyły w to.
A jak powiedziałeś, że jesteś pisowskiem podnożkiem to uwierzyły?
 Kim ja jestem to ja wiem ,ale ty jesteś zmanipulowanym sekcierskim człowieczkiem bo nie dociera do ciebie że Juras na was trzepie kasę i ma wokół siebie dużo spółek gdzie są przepływy kasy .Jak chcesz być prawy to pokaż rozliczenie Złotego melona ,mrówki całej,jasnej sprawy to są spolki rodziny Jurasa to jest biznes i to ogromny dotego rodzinny .Ale cóż do to jest tak najpierw czarny marsz i hasła proaborcyjne ,a potem serduszko na klatę i ratowanie noworodków Himalaje hipokryzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co żebrać? Wystarczy nie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...