Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znany kardiolog z Lublina ukarany za karabiny i pistolety

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 11:58 Powrót do artykułu
To jest chore państwo. Każdy niekarany obywatel, który skończyłby odpowiedni kurs zakończony egzaminem, coś takiego jak prawo jazdy np. Powinien mieć prawo do posiadania broni palnej. I niepotrzebna żadnych obron terytorialnych itp, itd. Sami się obronimy dajcie nam tylko możliwość. Chyba że w tym wszystkim chodzi o coś innego niż obrona kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dranie nie mogli go skazać za opinie o przyczynach śmierci ojca Ziobry, to wtargnęli do jego domu aby coś znaleźć. To świetny lekarz, uratował moją mamę! Proszę się trzymać i nie dawać dobrej zmianie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jest chore państwo. Każdy niekarany obywatel, który skończyłby odpowiedni kurs zakończony egzaminem, coś takiego jak prawo jazdy np. Powinien mieć prawo do posiadania broni palnej. I niepotrzebna żadnych obron terytorialnych itp, itd. Sami się obronimy dajcie nam tylko możliwość. Chyba że w tym wszystkim chodzi o coś innego niż obrona kraju ?
 Sami to się możemy wystrzelać. Odpowiedz sobie na pytanie, nie - czy uważasz że ty powinieneś mieć broń (bo taka ocena zawsze będzie nieobiektywna) tylko czy chciałbyś żeby twój sąsiad (ten lub nastepny) powinni ją mieć. Ja wokół siebie mam debili, którzy tylko szukają pretekstu do bójki. Życie i zdrowie innych nie jest dla nich żadną wartością i tylko tego im brakuje. Pijaństwo, narkotyki, dopalacze, awantury, przemoc, głód, kradzieże, oszustwa. Broń w rękach takich degeneratów to dosłownie bomba zegarowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań kłapać jadaczką lemingu ,za przestepstwo każdy powinien beknąć ,a co doktorka nie dotyczy kodeks karny ,a z jakiego to powodu ,bo ci mamusię uratował .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie doktorze jesteśmy z Panem! Wszyscy wiemy za co Pan zapłacił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlmy sie do Sw. Ojca Zbyszka Ziobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iX napisał:
undefined napisał:
To jest chore państwo. Każdy niekarany obywatel, który skończyłby odpowiedni kurs zakończony egzaminem, coś takiego jak prawo jazdy np. Powinien mieć prawo do posiadania broni palnej. I niepotrzebna żadnych obron terytorialnych itp, itd. Sami się obronimy dajcie nam tylko możliwość. Chyba że w tym wszystkim chodzi o coś innego niż obrona kraju ?
Sami to się możemy wystrzelać. Odpowiedz sobie na pytanie, nie - czy uważasz że ty powinieneś mieć broń (bo taka ocena zawsze będzie nieobiektywna) tylko czy chciałbyś żeby twój sąsiad (ten lub nastepny) powinni ją mieć. Ja wokół siebie mam debili, którzy tylko szukają pretekstu do bójki. Życie i zdrowie innych nie jest dla nich żadną wartością i tylko tego im brakuje. Pijaństwo, narkotyki, dopalacze, awantury, przemoc, głód, kradzieże, oszustwa. Broń w rękach takich degeneratów to dosłownie bomba zegarowa.
 A to taki duży problem wykluczyć z możliwości posiadania osoby, które weszły w konflikt z prawem? Czyli wymienione wcześniej narkotyki? I awantury po alkoholu itp.? Dziś jest takie prawo, że nawet jak jest się niekaranym i przeszło się pozytywnie badania psychologiczne to Komendant Policji może wydać negatywną dezycję, bo ma np. gorszy dzień. To jest państwo prawa? Nie powinno wszystko zależeć od jednej osoby. Widać tu pozostałości po komunizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Panie doktorze jesteśmy z Panem! Wszyscy wiemy za co Pan zapłacił!
 Może za to : " Posiadanie broni palnej bez wymaganego prawem zezwolenia jest karalne. Stosownie do przepisu art. 263 § 2 Kodeksu Karnego, sprawca tego rodzaju występku podlega karze od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Karane jest nie tylko nielegalne posiadanie broni palnej wykonanej fabrycznie, ale także tzw. broni samodziałowej, czyli wykonanej metodami chałupniczymi. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cofamy sie do czasow komuny... Dajcie mi czlowieka, a Żebro znajdzie paragraf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż lekarzu co masz w garażu (i w piwnicy)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystając z możliwości chcę publicznie Panu Doktorowi bardzo podziękować za uratowanie mamy, za celną i szybką diagnozę i tym samym uratowanie jej życia przez wyprowadzenie z ciężkiego rozległego zawału ze śmiercią kliniczną. Było to 14 lat temu. Mama żyje. Ma się wspaniale. Widać tak Pan Bóg to zaplanował. Dziękuję jeszcze raz. Jest Pan wspaniałym doktorem, prawym człowiekiem ratującym życie ludzkie i nie oczekującym na cokolwiek w zamian!!! I niech Bóg będzie zawsze z Panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro zawsze znajdzie paragraf.. tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...