Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę również sprawdzić, jak traktowane są te zwierzęta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karma wraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... sprawdźcie też ILE CHEMIKALIÓW NASTRZYKIWANYCH JEST DO MIĘSA PO UBOJU... SMACZNEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie w zakładach mięsnych zwierzęta były sadystycznie mordowane. To był marzec 2019 r., stacja PKP. Zmiana lokomotywy pociągu relacji Warszawa- Lublin. Postój co najmniej 20 min., wtedy trał dłużej 40 min. Miałam otwarte okno. Słyszałam przez cały czas stania pociągu przeraźliwy ryk zarzynanej krowy. Rozmawiałam potem z kolejarzem. Wszyscy w okolicy przyzwyczajeni do ryku z bólu krów. Długiego ryku. Pasażerom zapewne nie spodobało się, i przestało być słychać ubój. Ubojnie zawsze ściągają sadystów. Kiedyś rozmawiałam z byłym kierownikiem ubojni z Turystycznej w Lublinie, miał podwładnego, za komuny, którego nie mógł zwolnić ani przesunąć, bo lepsze miał układy niż ów kierownik, a wieszał przytomne krowy na haku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...