Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jakiś problem, by postawić automaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przerasta jak widać możliwości panów managerów 20 kilku spółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast sali widowiskowej lepiej może pokoje na godziny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam opóźnione pociągi regionalne Dęblin - Lublin? Jaja sobie robią z tym otwarciem linii, nie ma jak dojechać na czas do pracy i szkoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch*j tam z kasą biletową grunt że sala widowiskowa będzie, może trzeba wogóle dworzec kolejowy w Łukowie przechrzcić z dworca kolejowego na bo ja wiem budynek, gdzie się śpiewa, tańczy i stepuje. Wtedy będzie wilk syty a nawet Łuków City.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam najlepsza była grochówka na kartki PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż oczy ze zdumienia przecieram na to co czytam. Korzystam z tego dworca sporadycznie(przesiadka w kierunku na Terespol) i moje zdanie jest takie, że kasy na tym dworcu są potrzebne. A co się stało z kioskiem, który jakiś czas tam funkcjonował? Teraz nawet prasy nie ma gdzie kupić czekając na pociąg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...