Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Powiedziałem publicznie, co mi dolega". Radny nagrał filmik, by pomóc innym [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2019 r. o 15:32 Powrót do artykułu
Pozytywny, mądry przekaz. Pozdrawiam serdecznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też się jąkam, szczególnie w sytuacji, gdy trzeba szybko i nagle się wypowiedzieć. Nigdy nie patrzyłem na to przez pryzmat społeczny - ot, tak się dzieje i tyle. Nie wiedziałem, że inne jąkające się osoby mają z tego powodu przykrości, czy wręcz depresyjne myśli. Nieraz zdarzało się, że ktoś sobie zażartował, ale naprawdę rzadko. Szkoda mi moich jąkających się "braci i sióstr"! Trzymajcie się i nie dajcie się zgnoić! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIee..., nieee..., nieee..., nie widzę problemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, którzy się jąkają, oczywiście nie mogą "pracować głosem", ale poza tym nie są w żaden sposób gorsi od osób nie mających problemów z wymową. Jakiekolwiek ich piętnowanie czy lekceważenie to objaw skrajnego buractwa i kretynizmu. Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie ma tej przypadłości, ale przyjeżdża do mnie jąkający się kurier - miły chłopak, sumienny w pracy, normalny człowiek. Patrzcie na to jaki człowiek jest "w środku", bo tylko to jest ważne. POZDRAWIAM PANA BOBERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sposob pozbycia się takiej dolegliwości i znam 2 osoby, które poradziły sobie z tym. Jedna chodził na pustkowie i ćwiczył mowę do tego stopnia, że póżniej pracował głosem, bo potrafił przez conajmniej godzinę przemawiać do młodzieży i jeśli ktoś nie wiedział, że kiedyś się jąkał, to nie niczego nie zauważył. Druga osoba to mój szwagier, który bardzo się jąkał i jest teraz już w wieku ponad 60 lat i tez się nie jąka d jakiegoś czasu, ale tutaj nie wiem co pomogło i od ilu lat nie jąka się, bo parę lat nie widziałam się z nim, a jak spotkaliśmy się i zauważyłam, że się nie jąka, to niezręcznie było pytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że większy problem mają ludzie z bielactwem, niż jąkający się. Nosy do góry. Jeden się jąka, drugi ma plamy, trzeci kuleje, a czwarty ma zeza, ot tak już bywa. Za to piąty jest piękny i szuka dziury w całym :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele, chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że dostałem moją pożyczkę, i było łatwo i szybko, jeśli potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków za e-mail: donaldshawloanhelp@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...