Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To bardzo ciekawe, bo nie było "Uchwały Anty-LGBT". Manipulacja zasługująca na nagrodę "Złotego Goebbelsa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo ciekawe, bo nie było "Uchwały Anty-LGBT". Manipulacja zasługująca na nagrodę "Złotego Goebbelsa".
Uchwała nie musiała się tak nazywać wprost (chyba, że po to, by zwolennicy PiSu zrozumieli...), by nie gwarantować równości i poszanowania odmienności. Swoją drogą nadawanie imienia JPII skwerowi w momencie, kiedy coraz więcej dowodów świadczy o tym, że Wojtyła zamiatał pod dywan kwestie podifilii wśród księży, jest dowodem na to, że w Opolu Lubelskim zdecydowanie przydałaby się miana w składzie rady. Weźcie się do prawdziwej roboty, a nie zajmujecie się ideologią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, sra__K__a, a jak "wyjaśnisz" sprzeciwy Satyra Jakubowickiego względem tęczowych marszów w Upadłogrodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo ciekawe, bo nie było "Uchwały Anty-LGBT". Manipulacja zasługująca na nagrodę "Złotego Goebbelsa".
Uchwała nie musiała się tak nazywać wprost (chyba, że po to, by zwolennicy PiSu zrozumieli...), by nie gwarantować równości i poszanowania odmienności. Swoją drogą nadawanie imienia JPII skwerowi w momencie, kiedy coraz więcej dowodów świadczy o tym, że Wojtyła zamiatał pod dywan kwestie podifilii wśród księży, jest dowodem na to, że w Opolu Lubelskim zdecydowanie przydałaby się miana w składzie rady. Weźcie się do prawdziwej roboty, a nie zajmujecie się ideologią!
 Etatowy propagandzista opozycji odleciał. Każde jego słowo to manipulacja i kłamstwo. Beee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo ciekawe, bo nie było "Uchwały Anty-LGBT". Manipulacja zasługująca na nagrodę "Złotego Goebbelsa".
Uchwała nie musiała się tak nazywać wprost (chyba, że po to, by zwolennicy PiSu zrozumieli...), by nie gwarantować równości i poszanowania odmienności. Swoją drogą nadawanie imienia JPII skwerowi w momencie, kiedy coraz więcej dowodów świadczy o tym, że Wojtyła zamiatał pod dywan kwestie podifilii wśród księży, jest dowodem na to, że w Opolu Lubelskim zdecydowanie przydałaby się miana w składzie rady. Weźcie się do prawdziwej roboty, a nie zajmujecie się ideologią!
Etatowy propagandzista opozycji odleciał. Każde jego słowo to manipulacja i kłamstwo. Beee...
Po raz nie wiem już który proszę cię: wskaż, gdzie skłamałem. Jak zwykle - nie wskażesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równość wszystkich ludzi mamy zagwarantowane w konstytucji. Mamy coraz więcej dowodów, że ataki na księży są inspirowane przez lewactwo w obronie ideologii niezgodnej z prawem naturalnym. Urzędnicy unijni przyznają sobie prawa nie zapisane w żadnych traktatach, żeby wymóc posłuszeństwo ludzi nie zgadzających się z ich lewackim pomysłami. To fakty. I o czym tu jeszcze dyskutować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równość wszystkich ludzi mamy zagwarantowane w konstytucji. Mamy coraz więcej dowodów, że ataki na księży są inspirowane przez lewactwo w obronie ideologii niezgodnej z prawem naturalnym. Urzędnicy unijni przyznają sobie prawa nie zapisane w żadnych traktatach, żeby wymóc posłuszeństwo ludzi nie zgadzających się z ich lewackim pomysłami. To fakty. I o czym tu jeszcze dyskutować?
Zanim skomentuję te bzdury, które wklepałeś, pozwolę sobie na dygresję - nie jesteś w stanie udowodnić swoich tez, jakobym kłamał. To oznacza, że oceniając moje wypowiedzi sam mijasz się z prawdą. A teraz komentarz do tych wypocin sprzed kilku minut. Owszem, mamy równość zagwarantowaną w Konstytucji, co oznacza, że wszystkie te uchwały podejmowane przez samorządy są niezgodne z Konstytucją. Dziękuję - dokonałeś kolejnego samozaorania. Wskaż dowody, jakoby rzekome ataki na księży były inspirowane przez jakieś wyimaginowane lewactwo. Nie wskażesz, bo siejesz propagandę, ale wiedzy nie masz. Poza tym ksiądz, to zawód i często oskarżając go o coś (pedofilia, malwersacje funduszy parafialnych, pijaństwo itp.) ocenia się człowieka. Trzecia sprawa: prawo naturalne, to możesz sobie wsadzić wiesz, gdzie? W Polsce obowiązują inne prawa, a nie jakieś prawo naturalne. O traktatach unijnych nie masz zilonego pojęcia, jak cały PiS zresztą. Gdyby było tak, jak piszesz, to PiSiory już dawno zaskarżyłyby wszystkie unijne decyzje. Niestety (dla was) nie macie podstaw do tego i możecie jedynie ujadać, a wierzą wam już tylko wasi prości wyborcy bez żadnego wykształcenia. Widzisz - to, co wklepałeś, to czysta propaganda, a nie fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słów wiele, sensu zero. Już dawno pisałem, że nie będę dyskutował z zawodowym propagandystą i łgarzem. Tobie za pisanie bzdur i kłamstw płacą bo to twój zawód. Ja mam ważniejsze sprawy do załatwienia, więc daruj sobie personalne ataki na mnie. Albo nie, atakuj ile wlezie. Mnie to nie rusza. A prawa naturalnego nie zmienisz, nie wymażesz, nie zakrzyczysz: jest uniwersalne. Koniec dyskusji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słów wiele, sensu zero. Już dawno pisałem, że nie będę dyskutował z zawodowym propagandystą i łgarzem. Tobie za pisanie bzdur i kłamstw płacą bo to twój zawód. Ja mam ważniejsze sprawy do załatwienia, więc daruj sobie personalne ataki na mnie. Albo nie, atakuj ile wlezie. Mnie to nie rusza. A prawa naturalnego nie zmienisz, nie wymażesz, nie zakrzyczysz: jest uniwersalne. Koniec dyskusji!
Sensu jest mnóstwo, tylko ty najwyraźniej jesteś za głupi, żeby zrozumieć przekaz. Nic dziwnego, skoro siejesz propagandę. I nie oceniaj innych przez pryzmat siebie, bo to, że ty coś masz z pisania tych bzdur nie oznacza, że wszyscy są tacy. I nie atakuję ciebie, tylko krytykuję te idiotyzmy, które wklejasz na forum. A tzw. prawa naturalnego zmieniać nie zamierzam, podkreślam jedynie, że nie ma ono mocy prawnej w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Faktycznie, dziś ok. 20:30 wybiło, wraz z twoim wpisem, Jasin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...