Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Niech jadą"... To pojechali. Kto im sugerował wyjazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby śledzące wszystkie przepychanki z pediatrią w naszym regionie, jak chociażby Zamość i Hrubieszów, mogły dostrzec moją wcześniejszą opinię wyrażającą obawy przed kompletną zapaścią! Wtedy to rożnego autoramentu bezmózgowcy atakowali mnie stawiając niedorzeczną tezę o rzekomej chęci dyskredytowania decydentów oraz chęci szkodzenia wizerunkowi władz centralnych! Nie odczuwam żadnej satysfakcji z możliwości ucieknięcia się do frazy typu, "a nie mówiłem"? Pozwolę sobie jedynie zauważyć, że to sami rodzice poprzez wcześniej dokonane wybory skazują własne potomstwo na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale spoko - za kilka lat absolwenci medycyny opuszczą mury KUL-u, pewnie od razu ze specjalizacjami, i powrócą czasy wpychania do pieca na trzy zdrowaśki - problem sam się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw zlikwidowali firmy POtem gospodarstwa rolne a teraz czas na szpitale NAROD WYBRANY RZADZI ale przeciez dal 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie nie ma pediatrii dziecięcej tam nie ma przyszłości dla rodziców z dziećmi. Opole Lubelskie i okolice to niestety bieda i jak nie jesteś emerytem lub rolnikiem to lepiej wyjechać do Lublina lub Puław. Sorry wyborcy PIS ale sami na siebie ukręciliście bata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje nam PIS owski stan. ☹️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...