Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż zadzwonił na policję, że jego żona jeździła pijana samochodem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2019 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Z donosami jest gorzej niż za Niemca. Na własną żonę donosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego informacja kto zgłosił jest publiczna? Nie powinno być to tajemnicą? W ogóle co to za news! Dno dziennikarskie i wstyd dla policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jest w PO, hahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za qrwa (ten monsz oczywiście)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z donosami jest gorzej niż za Niemca. Na własną żonę donosić ?
 Dokładnie przeciez mogłaby rozjechać ciebie i tego drugiego debila co dał pierwszy komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego z donosami. Ty w d,, je,,, sk,,,, ta pi,,,, baba miała 2 promile. To jest zwykła je,,, alkoholiczka którą trzeba leczyć. Jeśli nie zachce leczenia mąż powinien ją wykopać z chałupy. Tak się traktuje alkoholika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było mnie wtedy w Poniatowej, ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest problem rodziny a dziennik robi z tego sensację. A co może facet zrobić gdy baby mogą wszystko?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich dziennikarzy i policję później ludzie się boją zgłaszać przestępstw. Później się słyszy, że ktoś maltretował żonę i dzieci ale nikt nie reagował. Nie reagują bo się boją, taka jest tajemnica i anonimowość w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jest w PO, hahhaha
 Ona z nieszporów wróciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za swoją ręczyłem że była trzeźwa jak świnia, takie są u nas standardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy między małżonkami jest w toku sprawa rozwodowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...