Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy gminy pod Lublinem zapłacą dwa razy więcej za śmieci. "To trudna sytuacja"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2019 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Słychać wycie ?? No to znakomicie. Wolska naszych marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyrzucam śmieci zielonych, popiołu i resztek spożywczych. Powinnam płacić połowę stawki skoro produkuje o połowę mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali po 500+? A 13 emeryturkę? To cicho być i płacić. Może w końcu zrozumiecie, że rząd nie ma żadnych pieniędzy, jak rozdaje to albo przed albo po musi odebrać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL u władzy w Niemcach, dzieli miedzy swoimi kasę, jak swoją... i na śmieci nie wystarczy... a kredyty same się biorą... a posadka dla ex-posła znalazła się w chwilę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw 100 procentowa podwyzka oplat za smieci ponieważ droga jest frakcja bio i przez jej utylizacje wszystko podrozalo. Teraz czytamy, ze jeśli ktoś rezygnuje z utylizacji bio i będzie składował zieloną frakcję w przydomowym kompostowniku to będzie płacił 5zł mniej... Czyli 100% wzrost zależny jest od 5 zł... dobrze wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ogromne pieniądze zarabia na śmieciach.Składamy się na to wszyscy.Ciekawe kto zafundował nam taki los.Pewnie zaraz zwalą na Unię.Trzeba ubrać żółte kamizelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kara za głosowanie na pissowców. Moim zdaniem trzeba wam podnieść jeszcze 500%+ to się nauczycie. Teraz pytanie: Kto wam więcej ukradł? PO czy pis? Hahahahhahahahaha no śmiało :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tam rządzi - no kto - ZSl - trzeba było wybrać kogoś innego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jak rosły CENY PRODUKTÓW, a producenci mówili, że muszą zrekompensowac koszty utylizacji ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tam rządzi - no kto - ZSL (odłam totalników i wolnych sądów ) - trzeba było wybrać kogoś innego ;) TAK TAK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gminie Wólka nowe stawki 19zł z bioodpadami a 16 bez bio. Jak żyć Panie Wójcie Gortat?? Auto nowe już zarejestrowane? Przypomnę tylko:.. " Do żłoba śmiga i czuje się tam jak ryba" Od 8 lat nic się Gortat nie zmienił... ***s://***.pl/ wolka-wojt-w-internecie-o-sobie-i-zlobie/ar/ 359329
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Smolorz - to ZSLowiec (Niemce) pamiętajcie a w Warszawie PO - lewactwo też podwyżki wielkie TAK TAK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tam rządzi - no kto - ZSL (odłam totalników i wolnych sądów ) - trzeba było wybrać kogoś innego ;) TAK TAK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie,czy pan Smolarz musi tam pracować w tej gminie? Tyle lat nie było zastępcy wójta a teraz nagle trzeba było go tam zatrudniać? Tutaj są koszty gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali po 500+? A 13 emeryturkę? To cicho być i płacić. Może w końcu zrozumiecie, że  rząd nie ma żadnych pieniędzy, jak rozdaje to albo przed albo po musi odebrać....
 Nie dostalem ani 500+ani 13-tej emerytury ale musze za to placić. Wiec moge narzekac i sie wk...ć ile mi sie podoba;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tam rządzi - no kto - ZSl - trzeba było wybrać kogoś innego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te podwyżki to rekompensata na nowe stanowiska dla ZSLowców którzy przyszli ARiMR , ARR, Powiatu Lubelskiego itd itd zastępców wójtów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 zł co to jest. W naszej gminie płaci się już 60 zł m/c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy powiązani z bankami amerykańskimi i współpracujemy z biurem kredytowym Stanów Zjednoczonych, udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach przy oprocentowaniu 3% od zaledwie 1000 USD do 10 000 000 USD Wnioskodawcy mogą do nas dotrzeć za pośrednictwem [michaelsmithloanfirm16@gmail.com]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tam rządzi - no kto - ZSL (odłam totalników i wolnych sądów ) - trzeba było wybrać kogoś innego ;) TAK TAK.  Smolorz - to ZSLowiec (Niemce) pamiętajcie a w Warszawie PO - lewactwo też podwyżki wielkie TAK TAK 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...