Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Druhowie ale w tym samochodzie także nie macie atestu na montaż pompy. I nie myślcie sobie że mówię nieprawdę, pompa była zakładana w tym samochodzie w okolicach 2016 roku. Jeśli się mylę to poproszę na waszej stronie o przedstawienie takiego atestu. Zegary itp ma bo właśnie jest ,,świeża"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I druga rzecz, jeśli rada gminy podejmie kiedykolwiek taką uchwałę to będzie największe poniżenie dla niej. Nie może mieszać się w działania Zarządu Gminnego OSP. Do kur**nędzy czy wy na tym Ignacowie myślicie jak ludzie czy półmózgi? Bo już po tych wszystkich artykułach o was naprawdę zmieniam zdanie o OSP. 2. Jeśli Rada o czymś takim myśli to czyli Lublin III, Skoda, Karekta będą na sprzedaż? Ludzie myślcie szerzej a nie tylko na własne interesy. Chyba jeśli jednostka ma osoby wyszkolone, które mogą wyjechać na dwa/trzy samochody to chyba lepiej w taką straz inwestować i myśleć o bezpieczeństwie a nie tylko na to że gmina będzie ma dodatkowe koszty. Jak gminie mało kosztów to po ch** kupować nowy samochod dla Stasina? 500tyś zł na jednostkę której wystarczyło by spokojnie samochód używany zakupiony w niższej cenie, a nawet jak nie to wydać 500tyś ale nie na jedną jednostkę tylko kupic 3 używane i by nie jedna jednostka się cieszyła tylko 3 i nie byłoby tych waszych śmiesznych protestów Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoda karetka i Lublin nie pójdą na sprzedaż bo to nie są pojazdy bojowe i gaśnicze. A mowa jest że są jednostki co mają dwa bojowe przy czym jeden stoi w prywatnej stodole i nie chca go użyczyć bo takie mają widzimisię. Skoro jest ich bo za ich fundusze pozyskany woz to niech drugi odadza który dostali od gminy...i między bajki można włożyć to że wyjadą na dwa wozy. Jednym nie ma kto jeździć także widzę są tutaj mniej zorientowani w sytuacji a kłapią od samego początku . Skoro 500 tys dla stasina to dlaczego dofinansowanie dostał też Wojciechów? Wiem że jeździli przez zakupem tez spoko wozem . I na tym etapie trzeba było kupić 3 inne dla pozostałych a nie są jednostki gdzie się zmienia wozy na lepsze co parę lat a reszta na szrotach się buja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan co tak komentuje jest poprostu jebn..ty. Druchom chodzilo o bezpieczeństwo własne podczas działań a nie atesty, ale ten gość widze nie zna sprawy a się wpierd...la.. Za bardzo znasz pan sytuację w gminie drogi Panie, ale mam do ciebie prośbę zamknij sie bo nie masz racji w niczym a komentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów Panowie na was. Mam takie wrażenie że jesteście z tego Ignacowa i dlatego tak bronicie swojego. Zauważcie że ludzie już na was źle patrzą, za te wszystkie cyrki. Z dobrych informacji wiem że Kolonia ma najwieksza ilość przeszkolonych osób w jednostkach z gminy, więc z całym szacunkiem jeśli mają ludzi to nie widzę problemu aby mieli dwa samochody. Ale widzę prawda boli. Dalej, środki dla Wojciechowa, złożyli wniosek, dostali dofinansowanie gmina dołożyła, bo wiadomo że jedyna jednostka w gminie w KSRG więc też sprzęt musi być odpowiedni. Po cyrku Stasina jaki powtrzyliscie (Ignaców), myśląc że coś zdziałacie, a tu chu**. Dokładnie, lepiej kupić używane, ale już sprawdzone, dotarte itp dla jednostek które wyjeżdżają rzadziej, ale to już historia i gmina może sobie pluc w brodę że wydali 500tyś na wożenie wienca na dożynki. Szanowny BezSpinyPanowie12, chodziło o bezpieczeństwo własne więc wycofują samochód z 86roku, bo nie ma atestu na montaż pompy i pożyczają starszy z 83roku też bez atestu, uuuuuła to zadbali o bezpieczeństwo. Uwierz mi że znam się na tym co mówię, a widzę że prawda boli i zaczyna się ,,zamknij się bo nie masz racji....." brawo IGNACÓW, oby tak dalej, stajecie się coraz szybciej pośmiewiskiem już coraz dalej, bo w gminie już dawno, w powiecie już od niedawna, to niedługo Województwo Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam światkiem dnia 06. lipca jak niektórzy z władz gminy myślą czołowa jednostka z terenu gminy uczestniczyła w akcji ratowniczej w miejscowości Romanówka,która wychwala się że jest w stanie wyjechać na dwa zastępy podczas jednej akcji(jednostka która nie chce oddać w ręce gminy Jelcza który stoi w prywatnej stodole) a wtedy akurat jeden zastęp licył trzech ratowników w nowo pozyskanym wozie MAN-wartym ok 400tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwidoczniej panie Leszek Mieszek nie znasz sytuacji, albo innaczej wiesz jakimi samochodami dysponuje każda jednostka z terenu gminy, kiedy byl remont pompy w tym oto starze, może to ty jestes jednym strażakiem z jednej z tej jednostki i to moze ty robisz ten konflikt, a dodam jeszcze jedno skoro mają tylu przeszkolonych druhów i są w stanie wyjechać niby na dwa wozy bojowe to czemu tak jak pani wyżej napisała było tylko 3 ratowników podczas zdarzenia. Więc może to ty może masz złe rozumowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki tym wszystkim artykułom o was przyjrzałem się dokładnie waszej gminie, radzę dobrze sprawdzić kiedy pompa była montowana - NIE REMONTOWANA, w tym samochodzie fabrycznie do 2016 roku była MOTOPOMPA i samochód był typu GBM od 2016 roku jest AUTOPOMPA i auto jeździ jako GBA, wiec poproszę atest montażu pompy, skoro twierdzicie i wycofaliscie swój poprzedni pojazd że względu na brak takiego atestu to poproszę o atest z tego konkretnie samochodu który obecnie uzytkujecie. Odnośnie osób wyjazowych to Wy też chyba nie możecie pochwalić się zbyt duza liczbą osób na pompowaniu w Romanówce, 2 osoby? Kto wam pozwolił wyjechać w takiej obsadzie? Patrzcie tez na siebie a nie wytykacie innym ich poczynania i nie zwalajcie winy na cały świat jak wam jest źle Naprawdę nie pozdrawiam bo widzę że komus myli się ratowanie życia I mienia z ratowaniem wlasnej dupy A i jeszcze zastanawia mnie obecność fotografa.....jakiś konszacht? Czy też kolejny wymyślony przez was wyjazd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź ty człowieku pomyśl zanim coś napiszesz... wyjazd ustawiony hahahha żeś niby mądry a zarazem głupi... nw dam ci pomysł zadzwoń na stanowisko i się dowiedz... A po drugie nie jestem strażakiem z tej gminy ale dobrze znam tą jednostkę i takie rzeczy co ty piszesz na nich to powinno być ci wstyd... Ale pamiętaj karma wraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjrzałeś się dokładnie gminie i wiesz kiedy autopompa była montowana w tym starze haha powiedz mi skąd taką informację znalazłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...