Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wirus się obecnie tak szybko roznosi, że ciężko ogarnąć gdzie i ile jest przypadkow, dobrze że są strony typu ***gdziewirus.pl które wszystko ładnie podsumowują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądam srogiego ukarania pod względem finansowym kompletnej nieodpowiedzialności Pani z-cy dyrektora szkoły z Niedrzwicy Dużej , jej syna studenta UMCS, córki pracującej w UMCS oraz męża - lokalnego przedsiębiorcy , którzy pomimo pełnej świadomości o zagrożeniu, świadomie uczęszczali do pracy, na uczelnie i poruszali się po miejscu zamieszkania. JAk również o to, by ponieśli koszty związane z odkażaniem budynków UMCS, zamknięciem placówek, szkoły itp. Jeśli ktokolwiek przez Was umrze, rodzinie zmarłego radzę zwrócić się do sądu o odszkodowanie za głupotę. Ta rodzina świadomie wprowadzała pracowników Sanepidu i lekarzy w błąd, że nie miała kontaktu z zagrożeniem... Ww. Pani za to, że przyszła w takim stanie do pracy, narażając swoich kolegów i dzieci, powinna zostać odwołana ze stanowiska a jej dzieci, wyrzucone z uczelni. I pomyśleć, że inteligencka rodzina? W swoich zachowaniu niczym nie różnicie się od osób świadomie zarażających HIV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sklepach i aptekach wszystko jest przed chwilą wróciłem z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja, ale rak komentarz od Lublinianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę oficjalna PZH  ***wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm   meldunki przychodza raz w tyg więc trzeba policzyć. czy rok temu była taka panika w mediach????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzi straszycie, zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO " WYBORCA KONFEDERACJI, #BOSAK2020 " weź kretynie przestać to kopiować pod każdym artykułem bo przynosi to więcej szkody niż pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej aptece nie było nawet zwykłej witaminy C, farmaceutka poleciła mi w zamian prezerwatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka-puknij sie w glowe... po pierwsze to ze syn byl w lutym we Wloszech nie oznacza ze to on zarazil, bo tak naprawde byla z nim 11 osobowa grupa, o ktorej nikt nic nie mowi... prawdopodobnie ojciec zarazil sie od partnerow biznesowych z ktorymi mial spotkanie, wiec syn nic do tego nie mial, mogl byc pozniej zarazony od ojca zreszta jak cala rodzina!!! po co to bzdury opowiadac ze syn skoro wcale nie jest to pewne!!! nikt nie wiedzial ze jest chory, jezeli okarze sie ze zarazili go kontrahenci... czlowieku ty tez rozmawiasz i spotykaz roznych ludzi nie wiesz czy nie sa chorzy!!! wezcie sobie na wstrzymanie, wydaje wam sie ze wszystko to celowe dzialanie...?! pomyslcie troche..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno pytanko rząd zamyka szkoły przedszkola wyższe szkoły a co z firmami szkoleniowymi zajęcia mają się odbywać dalej - coś moim zdaniem jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie bzdur! Jak w aptekach mogą być puste półki, skoro olbrzymia część leków jest na recepty? Na zapas wykupić się nie da, jeśli lekarz nie zapisał. Natomiast te różne suplementy to pomagają tak, że lepiej nie mówić. Więc dobrze, jeśli już ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mapa i statystyki z Polski i świata ***s://mapakoronawirusa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...