Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

41-latka powiesiła się koło kościoła. Prokuratura wszczęła śledztwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2019 r. o 08:23 Powrót do artykułu
Ja pierniczę szkoda kobity może źle postąpiła jadąc pod wpływem ale żeby do tego stopnia, nie pomyśleć o mężu o dziecku ?? Czy aż tak bała się o swoją opinię w urzędzie żeby na szali postawić to co teraz przeżywa jej mąż, syn, rodzina. Tragedia szkoda kobity i szkoda tej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj, dziś, jutro - ile jeszcze razy napiszecie o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś musiało ja skłonić do tego ludzie będąc szczęśliwi nie odbierają sobie zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. Szkoda kobiety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledztwo w sprawie nakłaninia HAHAAAA. Już mogę powiedzieć jak się zakończy. KPINA. Dlaczego prekuratura nie prowadzi śledztwa w sprawie niedopełnienia obowiązków przez tych co mieli z kobieta kontakt przed śmiercią??? Czyżby żetelnie prowadzone mogło by coś wykazać? MYDLENIE OCZU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ją nakłaniał? Była u spowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...