Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta powiesiła się na placu przy kościele. Wcześniej spowodowała kolizję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2019 r. o 08:28 Powrót do artykułu
policja jej nie pomogła? znieczulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli za nią chodzić krok w krok i pilnować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt jak sie nie słucha .ktoś olał tą kobitkę współczucie dla bliskich,prokurator powinien przyjrzeć sie tej sprawie dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to mi się podoba. Policja winna. A jakby się powiesiła nazajutrz rano to winny byłby dostawca mleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro była nietrzeźwa należało ją przetrzymać w izbie wytrzeźwień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była pod wpływem i nie wiedziała co robi. Nikt jej nie pomogl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia ludzka..... moglibyście zamknąc wasze durne, niewyparzone ryje komentujące to tragiczne zdarzenie komentarzami z przysłowiowej "dupy"..... debile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze są do bani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu nie ma moderatora wyłączyć? możliwość komentowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tematu ma zdjęcie budynku kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle jadu w waszych komentarzach szkoda słów Ale z Pewnością jesteście Katolicy Pełną gębą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że policjanci nie dopełnili obowiązków. Teraz zaczyna się uzgadnianie jednej wersji. Jej już życia nikt nie zwróci a winni mają o co walczyć. GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego wieje, kobieta się powiesił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby przesłuchiwał ją policjant "nie-początek"? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli była pijana to kto ją wypuścił? Musiała złożyć chociaż wyjaśnienia,a pijanego nie można przesłuchać? Powinna być na tzw.dołku,a nie bijąc na powrozie. Czy tylko ja tak myślę i się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że policjanci nie dopełnili obowiązków. Teraz zaczyna się uzgadnianie jednej wersji. Jej już życia nikt nie zwróci a winni mają o co walczyć.  GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!
 Razem z prawem uciekła z tego kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że policjanci nie dopełnili obowiązków. Teraz zaczyna się uzgadnianie jednej wersji. Jej już życia nikt nie zwróci a winni mają o co walczyć.  GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!
 Na jakiej podstawie mieli ją zatrzymać? Nikogo nie zabiła, a jakby aresztowali wszystkich kierowców, którzy zostali złapani na jeździe nie całkiem trzeźwej to zabrakłoby miejsc do ich przetrzymywania. Lepiej zainteresujcie się tymi co nie ragowali jak wsiadała na bani za kierownicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kościół w Tomaszowie, litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kościół w Tomaszowie L. pod wezwaniem Św. Józefa Jak byś chodził to byś poznał zdję cie. Litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kościół w Tomaszowie, litości
 Gratuluję tupetu/głupoty, bo to jest kościół pw. św. Józefa  w Tomaszowie Lub., ale jak widać obowiązuje strare powiedzenie: "pluj .....w oczy a ona mówi, że to deszcz kropi!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...