Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Malownicza droga ułatwi dotarcie na najwyższe wzniesienia Roztocza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2019 r. o 18:04 Powrót do artykułu
ułatwi prace leśnikom ? oby nie rąbanie lasów ! no i te rowy muszą być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musiał byc od razu asfalt, utwardzenie plus drobny zwir, bo jazda rowerem po takich płytach do przyjemnych nie nalezy i z pewnoscią nie zachęca aby jechać ponownie. Jesli miedzy płytami jest piach to ja osobiscie nie skorzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ta droga jest malownicza, to ja jestem dziewica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara chłosty za takie działania....czy widzicie tylko 2 najgorsze rozwiązania, a czy do szkoły chodziliście moi państwo a nie słyszeliście o drogach kamiennych ,żwirowych, dolomitowych czy wapiennych,takie zdjęcie to najgorszy koszmar pole z odpadami budowlanymi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, jak zwykle za pieniądze z wycinki usprawniają dalszą wycinkę, niszczą krajobraz i jeszcze zabraniają ludziom korzystać... Państwo w państwie, a naród głupi i zadowolony... Szwedzi też bo nie wycinają u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz wycinka i wywóz drewna z najbardziej niedostępnych miejsc ruszy pełną parą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...