Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Nie wiem czemu ale ta pani wydaje mi sie, ze jest skrajnie feministyczna populistką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydula blechhhh i źle jej z oczu patrzy blechhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy i ważny temat, więc chciałem znaleźć jakieś komentarze, których nie pisaliby trolle dewelopera i ratusza. Na razie nie znalazłem. smutne, jak ludzie się ku*wią za parę złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, pomysł z wywłaszczeniem kretyński
 Wręcz przeciwnie - świetny. I jedyny jeśli Miasti i mieszkańcy mają przejąć kontrolę nad tym wartościowym terenem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś ludzie w czynie społecznym drzewa tam sadzili, a potem górki czechowskie sprzedało miasto. zapraszam do zdjęć: ***s://naszekrainy.pl/ciekawe-miejsca/gorki-czechowskie-lublin-2018/1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy ludzie jesteście ślepi MIASTO wszystko wysprzedaje co się da !!!!! jest w lublinie banda deweloperów GÓRKI . NAŁĘCZOWSKA. KINO KOSMOS . STADION NA PRZECIWKO .PÓŁNOCNA KOŁO KOMENDY .ZELWEROWICZA . GRAF . HILTON I WIELE INNYCH miejsc ?? moje pytanie kto to buduje i co z tego ma zwykły Lublinianin ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się cieszę, że wreszcie poznamy odpowiedź na pytanie - Co dalej z Górkami? Wynik wyborów będzię jasną odpowiedzią. Skończą się opowieści jak to miliony Lublinian są przeciwko zabudowie Górek. Pani kandydat na prezydenta wraz z tymi Filipowiczami, Zającami itd, itp dostaną odpowiedź od mieszkańców (ilość zdobytych głosów) i skończy się bicie piany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te komentarze i sobie myślę, że w nich nie ma ani samodzielnego myślenia, ani podstawowej wiedzy ... no chyba że to pisał deweloper ??! lub ludzie Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...