Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy moderator społeczny forum

Utworzony przez pab, 3 stycznia 2012 r. o 15:24
Proszę o usunięcie mojego konta w zwiazku z obecnością moderatora społecznego którego nie mogę zaakceptować STOP BANDYCTWU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Przemek. Znowu masz rację. Propaguje brzydkie słowa, jestem agentką Antify, zamierzam wykraśc dane użytkowników forum - normalnie jak Ty wszystko o mnie wiesz. Błagam Cie Przemek, nie bądź taki okrutny dla pozostałych uzytkwnikow. Przecież z chwilą usunięcia Twojego konta, znikna Twoje wpisy. Skąd ludzie wtedy będą wiedzieli, że moderatorka to skończona szuja i agentka Antify? NIe pozbawiaj ich tej szansy!
Ostatnio edytowany 13 stycznia 2012 r. o 14:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisy nie znikną fałszywa kobieto a moderatorka cóz - faktycznie nic dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
wpisy nie znikną fałszywa kobieto a moderatorka cóz - faktycznie nic dobrego
Tak czytam te twoje posty Przemku i sam nie wiem co o nich myśleć. Faktycznie miałeś rację że niepotrzebnie mnie tak poniosło pisząc o twojej glacy itd. to był mój błąd, poniosło mnie i faktycznie to co piszę o innych świadczy o mnie, masz rację. Jednakże jestem bardzo bliski twoich poglądów, ale nie do tego stopnia żeby nie widzieć co dzieje się na forum. Skoro jesteś taki inteligentny za jakiego się uważasz i promujesz to/siebie na forum, to czemu tak atakujesz Agatę ?! Po pierwsze po co ci ta sygnaturka, skoro się do niej nie stosujesz?! Po drugie skąd u ciebie tyle jadu pisząc o kimś że jest fałszywa, ona ci nie ubliża, ty jej tak. Po trzecie mam mieszane uczucia, ponieważ uważam się za patriotę i cenię takie stare, "wyświechtane" i niepopularne dzisiaj wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna ! Przez takich jak ty nie bardzo rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Musisz coś przedsięwziąć, albo przemyślisz swoje zachowanie na forum, bo jesteś wybitnie niekonsekwentny w swoich poczynaniach i mimo tego iż promujesz się na inteligentnego gościa działasz na szkodę swoich/naszych przekonań. Także przemyśl jeszcze raz swoje poczynania na forum, a najlepiej będzie jak zastosujesz się do swojej sygnaturki, czas na to najwyższy. Gdyż w innym przypadku znowu mnie poniesie, zacznę ci dokuczać i folkatka będzie musiała mnie skasować, a kto wie może i wnioskować o banicję dla mnie. Wniosek jest taki, podzielam w dużej mierze twój światopogląd, ale nie twoje podejście do folkatki, gdyż takimi tekstami jakie piszesz robisz więcej szkody dla "naszej sprawy" i odstręczasz innych od tej swojej/naszej idei. Proponuję ci podejść do tej sprawy całkiem inaczej, bo "walcząc" na forum z folkatką jesteś z góry na przegranej pozycji. | Myśl intensywniej jeśli zależy ci na efektach, bo póki co to tracisz tylko czas i odtrącasz od siebie i od swoich poglądów wszystkich czytających te forum, a chyba nie o to ci chodzi prawda ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerfie, Agata moim zdaniem moderatorem być nie powinna jak już napisałem z tego względu że wspiera i ochrania grupę bandytów. I to będzie robić również jako moderator. Miałem przykrość poznać Agatę i bardzo mnie rozczarowała właśnie ze względu na jej serwilizm wobec środowiska Antify, dla którwego gotowa jest poświęcić i prawdę i znajomych. Zapewne gdyby nie to że wielokrotnie mogłem z bliska obserwować hipokryzję i obłudę Agaty nie protestowałbym przeciwko niej. Bo owszem na pierwszy rzut oka robi wrażenie sympatycznej... Niestety jest to złudzenie Nie atakowałbym jej też gdybym jej osobiście nie znał - dużo mocniejszych słów może się ode mnie spodziewać gdy się spotkamy w 4 oczy ... że jestem na przegranej pozycji to ja wiem Agata ma wsparcie innych Antifowców i trudno tu oczekiwać jakichkolwiek przyzwoitych zachowań. poniekąd się do ich stylu działania przyzwyczaiłem mam nadzieję że ich czas się skończy kiedyś i znów będzie można rozmawiać swobodnie ale póki co jest czas podłych obłudnych ludzi kurczowo trzymających się możliwości wpływania na dyskusję ... nadal proszę o likwidację konta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje Ci Smerfie za kolejne miłe słowa. NIe, nie zabanuje Przemka, nie będe kasowac jego postów. Po prostu raz, że nie mam mozliwości banowania kogokolwiek, bo to może tylko administrator, ale nawet jakbym mogła, nie zrobiłabym tego. Co do mojego popierania bandytów - to nie musze Ci wyjasniać, że jest to rzecz wymyślona przez Przemka. Całe moje przestępstwo polega na tym, że stanełam w obronie grupy ludzi, która Przemek oskarzył o bandyctwo, nie mając ku temu żadnych dowodów, poza swoja bujna wyobraźnią. Ja tych ludzi znam, i wiem, że nie sa żadnymi bandytami. Tak też stałam sie wspólniczkę bandytów, co więcej, dowiedziałam sie że np. moge wykraść dane użytkowników niniejszego forum. Jestem ciekawa Przemek jakie jeszcze rzeczy wymyślisz na mój temat. Nie chce juz z Toba dyskutować, juz przyzwyczaiłam się do tego, że non stop mnie oczerniasz i wypisujesz na mój temat oszczerstwa. Tego posta pisze wyłącznie ze względu na Smerfa, który jest chyba nowy i nie o wszystkim ma pojęcie. NIe boje sie tez spotkania z Tobą, chocbys nie wiem jak mocne słowa miał pod moim adresem. Bałabym się, gdybym miała naprawde na sumieniu cokolwiek, choćby część z tych rzeczy, które mi zarzucasz. Twoimi fantasmagoriami nie mam zamiaru sie przejmować. Czy jest jakaś mozliwość żebys się Smerfie ze mna skontaktował na priv? Chociażby dlatego, ze chciałabym Ci wyjaśnic kilka rzeczy, które już ze 20 razy wyjasniałam Przemkowi (zupełnie bezskutecznie, ponieważ Przemek nie przyjmuje niczyich argumentacji). Niestety, pisujesz tu tylko jako gość, w związku z tym nie mam możliwości wysłania Ci wiadomości prywatnej. Jeżeli masz ochote napisz: folkatka@gmail.com
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2012 r. o 18:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponowałbym jednak uważać z przekazywaniem danych ;-) nadal proszę o likwidację konta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.I.P.A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na szybką reakcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na likwidację mojego konta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że na nowym moderze nie robią wrażenia nazwy części ciała. Zatem spróbujemy z innej beczki - po zawodach (chociaż niektórzy mowią, że to nie zawód tylko charakter) K.U.R.W.A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że i jedno, i drugie ))) Pisałam juz wyżej, że sie nie dam sprowokować :DDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż jaka funkcja taki moderator i takie forum.To nie jest żadna prowokacja,a żądanie obiektywizmu i kompetencji oraz właściwej reakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety prośby czy żądania można kierować do ludzi przyzwoitych wtedy reakcja jakaś nastąpi nie ma tu jednak takowych Jest panna Agata za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjasniam, dlaczego nie interweniuję. Co innego jest, kiedy spotykam brzydkie słowa w wątku, np. kiedy ktoś kogos określa tym mianem - jakiegos współdyskutanta. Wtedy kasuję. Ale takie zabawy jak powyżej, to po prostu czyste szczeniactwo, mające na celu sprowokowanie mnie do reakcji, zrobienie mi na złość. Dlatego nie raguję - nie dam się wciągnąć w czyjąś głupią zabawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Dziękuje Ci Smerfie za kolejne miłe słowa....... Czy jest jakaś mozliwość żebys się Smerfie ze mna skontaktował na priv? Chociażby dlatego, ze chciałabym Ci wyjaśnic kilka rzeczy, które już ze 20 razy wyjasniałam Przemkowi (zupełnie bezskutecznie, ponieważ Przemek nie przyjmuje niczyich argumentacji). Niestety, pisujesz tu tylko jako gość, w związku z tym nie mam możliwości wysłania Ci wiadomości prywatnej. Jeżeli masz ochote napisz: folkatka@gmail.com
Przepraszam Cię folkatko że tak długo zwlekałem z odpowiedzią, ale najzwyczajniej na świecie zastanawiałem się nad Twoją propozycją. Chcę abyś mnie dobrze zrozumiała, nie jestem osobiście zaangażowany w ten "wasz" spór, ba mało tego nigdy nie byłem w Lublinie ( najbliżej to... 2 razy w Krakowie, 3 razy w Bieszczadach i raz w Białymstoku ) Pochodzę z dużego miasta na Pomorzu, a aktualnie mieszkam od ładnych paru lat na stałe za granicą (razem z rodziną). Jestem niepokorny i serfuję sobie po różnych polskich forach. Owszem mam swoje poglądy i się ich trzymam, bez względu jednak na nie nie cierpię chamstwa i fałszu, dlatego stanąłem w Twojej obronie (niczym rycerz ). Na wielu forach otrzymywałem propozycję zarejestrowania się, ale mimo tego od kilku lat nie uległem "tej pokusie", ba zdarzyło mi się być nawet zbanowanym za swoje poglądy. Bardzo trudno zawsze było mi się dogadać z moderatorami, dlatego tym bardziej Ty mi się spodobałaś. Nie wiem czy dlatego bo dopiero zaczynasz swoją karierę czy z innych powodów, nie wiem. Poglądy możemy mieć różne, ale nie kasuj za nie nikogo, to taka moja rada. Ja mam wręcz "ortodoksyjne" poglądy na życie, mam żonę i dzieci itd. ale nie mam wrogości do innych poglądów w myśl zasady "każdy kowalem swojego losu", owszem jak jakiś "pedał" będzie nastawał na moje poglądy to wcale nie powstrzymam się od ostrej riposty, ale tylko jak bedę musiał to zastosuję "prawy prosty". Mimo tego że skończyłem studia (niestety zaocznie mgr) to mam proste zasady, kocham swoją rodzinę, dzieci i wierzę w Boga, bo bez tego nic nie ma sensu!) Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Przemka i mam nadzieję że kiedyś może "wejdziecie" na wyższy poziom "rozmowy" między sobą, bo jak na razie nie rokuję nadziei na poprawę, to przykre ...i takie polskie niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Wyjasniam, dlaczego nie interweniuję. Co innego jest, kiedy spotykam brzydkie słowa w wątku, np. kiedy ktoś kogos określa tym mianem - jakiegos współdyskutanta. Wtedy kasuję. Ale takie zabawy jak powyżej, to po prostu czyste szczeniactwo, mające na celu sprowokowanie mnie do reakcji, zrobienie mi na złość. Dlatego nie raguję - nie dam się wciągnąć w czyjąś głupią zabawę.
Kasuj folkatko chama bez żadnych tłumaczeń i tyle ! Tylko winni się tłumaczą! Jak ktoś robi takie szambo to fora ze dwora bez tłumaczenia i tyle w temacie. Ja bym tak zrobił, ale Ty zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
proponowałbym jednak uważać z przekazywaniem danych ;-)
Skoro ty mogłeś, to dlaczego ja miałbym być mądrzejszy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zrobiłem duży błąd wyciągając kiedyś rękę do jak już napisałem robiącej wrażenie sympatycznej Agaty przejechałem się na tym kilka razy i dlatego też przed nią ostrzegam to osoba fałszywa i co najmniej sprzyjająca środowisku które jest zwyczajnie groźne osłania ona i wspiera a kto ją wie być może i współdziała z lubelską grupą Antify. doskonale zdaje sobie przy tym sprawę (po to by to uświadomić czytelnikom zacytowałem prywatnego posta) z działalności tych których osłania nie jest to osoba ani obiektywna ani godna zaufania moje dane "od zawsze" były jawne - ponieważ często piszę w sposób ostry o lokalnym lubelskim środowisku uważam że nie mam prawa się ukrywać za nickami. to taka moja zasada każdy robi jak chce ale trzeba sobie zdawać sprawę z konsekwencji tutejsza specjalistka od wyciągania danych ma już sporo "znajomych" na listach proskrypcyjnych jak zauważysz żeby stawała w ich obronie zapisz to w kominie na wieczna pamiątkę bo dotąd się to nie zdarzyło Agata broni jedynie tych co takie listy tworzą lub takich co niszą innym drzwi a jesli się jej postawisz nazwie cię chorym psychicznie... taka panienka zwyczajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerfie, jesteś bardzo miłą osobą, mam nadzieję, że przyjedziesz kiedyś do Lublina - zapraszam. Od niedawna jestem licencjonowanym przewodnikiem po Lublinie, myślę że potrafilabym Cię dobrze oprowadzić Co do Przemka - poniewaz jestem tu moderatorem, powstrzymam sie od szerszych komentarzy na ten temat. Zresztą - jakakolwiek dyskusja z tym człwoiekeim nie ma sensu. Chcesz - odwiedź inne forum, na którym sie poznalismy, przed wieloma laty... http://forum.gazeta.pl/forum/w,62,132295106,132455782,Re_smutny_final_koniec_zludzen.html
Ostatnio edytowany 17 stycznia 2012 r. o 10:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...