Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy moderator społeczny forum

Utworzony przez pab, 3 stycznia 2012 r. o 15:24
Forum jest obszerne, a Folkatka jedna. Są też inni moderatorzy, ale jak widać pracowitością nie grzeszą zbytnio. Co zaś się tyczy wyzywania na pojedynek, to podtrzymuję to nadal, jeśli zajdzie taka potrzeba. Gdyż zwyczajnie lubię Folkatkę i już ! O !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staram się ogarniac jak mogę, ale po prostu mam inne obowiazki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest Twoja ulubiona potrawa wigilijna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ja wiem? Chyba śledzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też lubię śledzie w różnej postaci, ale nie wyobrażam sobie tych świąt bez pierogów z kapustą i grzybami. Mam znajomych z wielu rejonów Polski. Na przykład Ci z Dolnego Śląska dziwią się że u mnie na stole w święta Bożego Narodzenia obowiązkowo muszą być pierogi. Czy na Lubelszczyźnie pierogi są też na wigilijnym stole ? ...bo ja pochodzę z Pomorza. Oprócz pierogów będę miał: sałatkę, bigos, barsz z uszkami, rybę z galarecie (karpia nie lubię wolę śledzia w galarecie), śledzia w śmietanie, rybę po grecku, galaretę z nóżek, makowiec i inne dodatki (w płynie też ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna gigantyczna fala spamu związana z pseudo "namierzaniem telefonu" przetoczyła się przez forum. Czego znowu nikt z tym nic nie zrobi? - bany, cenzura fraz itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do adminów, nie do mnie. Ale ta fala zalała wszystkie polskie fora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie kopaliście zbyt głęboko. Większość z tych stron jest tworzone przez jedną “firmę” jest ona w 100% legalna i pewnie to jest największym problemem. Dokładnie chodzi o [,,,] Po rejestracji dostajemy kilka stron z unikatowym dla nas linkiem, jeżeli komuś go podamy to za każdą osobę, która uruchomi subskrypcję dostaniemy 2 zł. Spis wszystkich stron z oszustwem zamieszczonych przez firmę easysub: hxxp://ask.easysub.pl/ hxxp://doladuj-za-darmo.pl/ hxxp://jakie-zwierze.pl/ hxxp://zgarnij-konsole.pl/ hxxp://######/ hxxp://pliki.easysub.pl/ hxxp://plikomaniak.net/ hxxp://szpieg-fb.pl/ hxxp://zgarnij-sluchawy.pl/ hxxp://video.easysub.pl/
  Za: http://niebezpiecznik.pl/post/tak-sie-bawia-18-latki-na-domowkach-czyli-szokujace-wiadomosci-na-facebooku-powracaja/#comment-241134   Jedno na 10 skrypt wycina bo ktoś łaskawie (sic! po jakim czasie) raczył dodać stosowną regułkę.
Ostatnio edytowany 21 października 2013 r. o 20:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm okoliczności przyrody powodują że się na moderatorke musze odbrazić pewnie do następnej razy... ale kto to wie tylko... proszę nikogo już nie straszyć pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od prawie 2000 r jestem uczestnikiem forum. Zmienilem  komputer i korzystam z google chrom. Nie moge sie zalogowac podajac poprawny login i haslo. Komputer odrzuca moje dane jako juz wykorzystane. Co mam zrobic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry państwu.  jesteśmy firmą która oferuje najlepsze usługi finansowe ale nie tylko. na naszej stronie internetowej  ***twojefinanse2018.pl.tl/  możecie państwo znaleźć najlepsze konta bankowe zarówno osobiste jak i dla firm. różnego rodzaju kredyty , umówić się z doradcą w sprawie kredytu hipotecznego. każdy może znaleźć dla siebie ubezpieczenie na życie, oc/ac i inne. oferujemy także zakupy online z dostawą do domu, oferty multimedialne i wiele wiele innych produktów. wszystko to dostępne jest na jednej stronie i bez wychodzenia z domu i tracenia zbędnego czasu możecie to państwo online. zapraszamy zespół twojefinanse2018. link do strony:  ***twojefinanse2018.pl.tl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam do jakiego koncernu medialnego należy Dziennik Wschodni? Czy nie przypadkiem do niemieckiej spółki .... proszę o odpowiedż administratora. Odpowiedż by tłumaczyła politykę odnośnie dopuszczania ludzkich wypowiedzi .... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tym forum jest jeszcze jakiś moderator? Rozumiem, że klikalność jest ważna, ale chyba macie jakiś wpływ na konta spamujące kłamliwymi, rasistowskimi i ksenofobicznymi treściami? Ktoś coś? Cokolwiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...