Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

108 mln zł na rozwój nowych spółek opartych na kreatywnych pomysłach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2019 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Scooter; producent rowerów elektrycznych. - Taki innowacyjny producent ze kupuje od chinczykow, naleja swoje logo i sprzedaje w Polsce. Ale na ta innowacyjnosc skladaja sie wszyscy podatnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń jest ze Świdnika ale jakoś nie wpadl na pomysl zeby w Świdniku zbudowac Park Naukowo-Technologiczny, pisowski Świdnik to "inwestycje" typu fontanny, placyki, drogi rowerowe, rower miejski itp bzdety, ktore na pewno nie przyciagna zadnych inwestorow i przedsiebiorcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy nagła przemiana "akademików" w apartamętowce za pomocą jednego podpisu kwalifikuje się jako innowacyjność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie są losy świni puławskiej - światowego osiągnięcia puławskich uczonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik jedno z biedniejszych miast powiatowych miejsc pracy nie potrzebuje, decydentom wystarczy, ze jest pisobolszewicka sypialnio-umieralnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje budżet miasta Puławy (a więc wszystkich mieszkańców) twór pod tytułem Puławski Park Naukowo Technologiczny, na którego czele stoi pisowski aparatczyk pobierający najwyższe wynagrodzenie wśród prezesów spółek należących do miasta Puławy. Park = Pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje budżet miasta Puławy (a więc wszystkich mieszkańców) twór pod tytułem Puławski Park Naukowo Technologiczny, na którego czele stoi pisowski aparatczyk pobierający najwyższe wynagrodzenie wśród prezesów spółek należących do miasta Puławy. Park = Pis
 Pamiętajmy że ten Park był tworem Platformy. A ten jak to nazwałeś aparatczyk wyprowadza ten twór na prostą. Więc przeproś Prezesa PPNT i jak nie masz pojęcia odprawie to się lepiej nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
96% firm po 2-3 latach upada. Wykańczania je zus, podatki itp. Wpakowanie 108 mln złotych w czyjeś pomysły, zabawy, 2osobowe firmy to moim zdaniem głupi pomysł. Szczególnie te startupy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do KL Świnie puławskie, jako rasa rodzima, objęte zostały Programem Ochrony Zasobów Genetycznych. W 2009 r. świnie rasy puławskiej zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Więcej o świni puławskiej: ***s://***polsus.pl/images/photos/ms/rasy/program_ochrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje budżet miasta Puławy (a więc wszystkich mieszkańców) twór pod tytułem Puławski Park Naukowo Technologiczny, na którego czele stoi pisowski aparatczyk pobierający najwyższe wynagrodzenie wśród prezesów spółek należących do miasta Puławy. Park = Pis
Pamiętajmy że ten Park był tworem Platformy. A ten jak to nazwałeś aparatczyk wyprowadza ten twór na prostą. Więc przeproś Prezesa PPNT i jak nie masz pojęcia odprawie to się lepiej nie odzywaj.
 Jak zwykle pisowsko-majowa logika. Pan apartczyk prezesem jest od 16.04.2016r. i rok 2016 zakończył stratą 55 tys, ale już w 2017 poszalał lekko i strata 386,8 tys, a w 2018 strata 309,5 tys. A ktoś pamięta jakie dokapitalizownaie z budżetu miasta pan aparatczyk wyciągnał jeszcze na stołki dla pisiaków i inne fanaberie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To idziemy dalej: w 2018 przewodniczący rady nadzorczej parku Przemysław Pytlak otrzymał 25 200,00 zł brutto, zastępca przewodniczącego rady nadzorczej Paweł Szabłowski, obecny pisowski wiceprezydent i członek Marta Nowakowska po 19 200,00 zł brutto. Wynagrodzenie pana prezesa z PiSu wyniosło 170 615,73 zł brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pójdźmy jeszcze dalej:  Spółka ponosi z roku na rok coraz większe straty. W imię przedsiębiorczości oczywiście. Marketingu zero. Wypłaty za 2019 według sprawozdania z KRS to 1,2 mln zł. To ja się pytam za co, skoro nie ma pomysłu i wizji na funkcjonowanie obiektu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny temat to start-up'y, z których większość pada jak muchy po niecałym roku. Start-up = piękna nazwa na trwonienie pieniędzy, fascynujące slajdy i nieziemskie pomysły właścicieli, po których za rok pozostanie tylko wspomnienie (statystycznie w ponad 90% przypadków). W skrócie: dajcie mi dwa miliony, a za dwa lata zarobię 4 mln. Obiecuję, taki mam plan. PS. Jestem bezrobotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym im dał miliard, a co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marketing PPNT" - ile osób pracuje w tym dziale? Nie ma informacji na stronie internetowej... Chciałbym poznac ostatnie osiągnięcia tego zespołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już chyba nikt poza panią D - naczelną telefonistką, a zapowiadało się że to jakkolwiek zacznie działać. Cała ekipa uciekła już kolejny raz. To o czymś świadczy Dopóki nie zakończą się kolesiowskie układy to nic się nie pójdzie do przodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać tym których pomysł się sprawdził i płacą podatki i rozdać tym którym się wydaje że mają pomysł - Genialne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...