Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

12 listopada wolny od pracy. Dwudniowy zakaz handlu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2018 r. o 15:37 Powrót do artykułu
idiotyzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego niedziela? chyba, że większość święto narodowe traktuje tylko i wyłącznie aby mordę nachlać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy Sejm, najgorszy rząd. Co jeszcze PiS wymyśli?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie przygotował praktycznie żadnych obchodów i teraz chce dać ludowi wolne aby tym zrekompensować brak poważnych uroczystości. Tylko dlaczego robi to na koszt przedsiębiorców? Łatwo wydaje się nie swoje pieniądze! A przecież świętowanie można zacząć już w piątek czy sobotę i skończyć w niedzielę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Raz na sto lat, a jednak i tak uwiera tych, których uwiera polskość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak nas stać to świentujmy,tylko jak będzie tych wolnych dni przybywać to z zarobkami niemców dogonimy nie za 50 a za 80 lat pod warunkiem że ci beda stali w mjejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik! Masz jeszcze ten bimber?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja! Dlaczego maja świętować tylko wybrani??! Wszyscy świętujemy równo więc zakaz handlu jak najbardziej. Sprzedawcy też chcą świętować a nie słuchać ludzi którzy z nudów idą na zakupy i zawracaja tylek i marudza. Niech marudza sobie w domu a innym. Dadzą odpocząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są równi i równiejsi, to w święto lepienia bałwana, które uchwalimy w lipcu, wolne będą mieli tylko kopierowcy oraz pracownicy elektrowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska - kraj, który wolnymi dniami stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Raz na sto lat, a jednak i tak uwiera tych, których uwiera polskość!
12-go? To nie ta data. Świętujemy 11-go, wszyscy i razem. Mnie uwiera to, że pracując uczciwie na własny rachunek muszę pracować każdego dnia, bo zjadają mnie podatki. Pracowałem także 1 listopada, a dzień wolny miałem ostatnio... nie pamiętam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologiczny kraj.... nieroby tylko są za takimi dniami wolnymi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam zle to niech PO zacznie rzadzic i niech zrobia 7 dniowy tydzien pracy bez przerwy i zadnego wolnego dnia a najlepiej niech wszystkie czerwone kartki zrobia pracujace i wszystkie swieta!  Pracujmy 365 dni w roku bez przerwy i bez urlopów bo gospodarka ucierpi a i zebym nie zapomnial jak to Tusk stwierdzil ze pieniadze w ofe i zus nie sa wlasnoscia Polakow to proponuje na emeryture chodzic w wieku 80 lat albo wcale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebiscie bedziemy swietowac rocznice premiery filmu o dwoch takich co ukradli ksiezyc Ludzie obudzcie sie bo ten z metra ciety rozwali kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi jak wam się nie podoba to możecie zapier...ać do pracy nie ma problemu. my Polacy będziemy świętować odzyskanie niepodległości 11 listopada na ulicach, a 12 w kręgu rodzinnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dają Wam wolne i Wam jeszcze źle... Trudno Wam w sobotę zrobić zakupy i wytrzymać bez zakupów do poniedziałku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny to było dobrze. Wszystkie soboty były pracujace i do szkoły dzieci też w soboty ciagano. A towarzysz Wałęsa walczył w solidarjościowych postulatach o... pracującą niedzielę. Nie pamiętacie jak ryczał z okna, że jak Polacy nie zaczną robić w niedzielę to powywala ich przez okno? Za to przecież otrzymał Nagrodę Nobla... za donoszenie i gnębienie rodaków. Świat potrafi doceniać trud innych. Niestety nie zdąrzyli wręczyć tejże nagrody Adolfowi. Szacowne Jury wysłał do komór. A taki pokojowy to był człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że jest wolne ja pracuje w prywatnej firmie 6 dni w tygodniu. Nie mam odawane za sobotę dnia wolnego niby mam płacone. Zarobki za 6 dni od 4 rano 2400 średnio. Mnie to cieszy bo przynajmniej mogę 2 dni odpocząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zaczerpnął z Seksmisji Juliusza Machulskiego "tu jej Ekscelencja zarządzam dzień wolny, święto państwowe na 12.11" tam wyobraźnia scenarzysty, reżysera i Wiesława Michnikowskiego grającego jej Ekscelencję, tu katastrofa last minute bo kalendarz nie przewiduje czerwonej kartki, terminy poumawiane, plany porobione no tylko procesować posła autora, posłów co byli za włącznie z jednym "szeregowym posłem", senatorów i prezydenta o zwrot kosztów, popsucie planów jak odwołanie spraw sądowych, wizyt umówionych u lekarzy, w usługach, u notariuszy, adwokatów a wszyscy Pracodawcy mali i duzi niech procesują o koszty dopłat do już wypłaconych a do przeliczenia ekwiwalentów za urlop. Handlujący wszystkich branż łączcie się w procesowaniu. Ale procesy kierować nie do Państwa i na koszt państwa ale na koszt posłów, senatorów, prezydenta niech ze swoich bulą. Handlowcom, usługom niech miliony buli Duda, Piotr Duda i jego związek co wymyślił poprawkę handel-stop 12 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 3 lat rządzą i dopiero teraz na to wpadli? Nie mogli rok wcześniej tak aby wszyscy mogli się dostosować. Budka z hotdog ami by ich przerosła. Dupa a nie rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...