Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
    Nurkowi wybiło znowu... Właśnie nie mógł się powstrzymać. Po raz kolejny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam piekę pszenny,dobry chleb. Dwa bochenki kosztują ok.4 zł za składniki (1kg mąki 3zł +drożdże suche+garść ziaren słonecznika+trochę płatków owsianych) i prąd do piekarnika. Powiedzmy razem niech będzie 5zł. Dwa ponad półkilogramowe ,smaczne chleby. Piekarze nie robią swoje gnioty nawet po 30zł. Smacznego.
tylko,że to co pieczesz to nie jest chleb.To właśnie takie coś moja babcia nazywała gnieciuch. Maka pszenna to sie nadaje na bułki.Na chleb-żytnia no i zakwas . to -to nie wiem chyba jakbys smarzył to nawet można nazwać racuchy ze słonecznikiem i płatkami owsianymi
 Wprawdzie pisze się "smażymy" ale co tam... Myślisz,że ci tytułowi prezesi pieką z mąki żytniej na zakwasie? Nazywaj sobie to co robię jak chcesz ale mi smakuje i wiem z czego jest zrobione w przeciwieństwie do "pieczywa" z tych róznych piekarni z L-cysteiną z chińskich włosów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościoły są odbiorcami wrażliwymi? Dlaczego? Kler niemalże nie płaci podatków, ubezpieczenia ma fundowane przez budżet, o kasach jakichkolwiek tam nikt nie słyszał (nie mówiąc już o fiskalnych), pieniądze trzepią na wszystkim, na czym się da, przyssali się do budżetowej kasy w szkołach jako katecheci i w szeregu instytucji jako kapelani, a teraz jeszcze w przypadku gazu są odbiorcami wrażliwymi? Dość z tą pazerną czarną watykańską mafią!!! Pasibrzuchy opływają w dobrobyt i jeszcze będziemy wszyscy ponosić koszty ich ogrzewania? Zwłaszcza, że w wielu kościołach jest zwyczajnie zimno, za to na plebaniach pewnie cieplusieńko... Ludzie, wstańmy, wyjdźmy na ulice i skończmy te PiSowskie nierządy i rozdawanie naszej ciężko zarobionej kasy tym, którzy opływają w dostatki (w tym przypadku kler)!!!
No to leć , to już ,przecież 7 lat już lecisz i nie mozesz dolecieć . Tylko nie mów, jak Ferdek Kiepski ,że dzisiaj nie,no bo nie. A tak serio: Konstytucja,Konstytucja! ZaPOmniałeś?
To chyba ty zapomniałeś. Konstytucja gwarantuje rozdział Państwa od Kościoła, ale PiSiory, a w zasadzie cała klasa polityczna włazi klerowi w cztery litery bez mydła.
A czy Konstytucja nie mówi jeszcze coś na temat demokracji, ,poszanowaniu praw .........
A co ma do demokracji i poszanowania praw sponsorowanie bogatego Kościoła rzymskokatolickiego przez państwo?
A nawoływanie do wyjścia na ulicę i awantur?
To jest właśnie demokracja - okazywanie niezadowolenia z rządów. Przecież nie nawołuję do zamachu stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...