Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1300 górników protestuje pod ziemią. "Czujemy się wystrychnięci na dudka"

Utworzony przez Gość, 9 stycznia 2015 r. o 09:54
niech ze swoich płacą miliony prezesom związków zawodowych, a nie z kasy kopalni. Wtedy może górnictwo stanie na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystrychnieci na dudka to jest społeczeństwo a nie górnicy. To społeczeństwo płaci na wasze 13,14, barborki, kredkowe, wcześniejsze i 3 razy wyższe niż wynika z opłaconych składek emerytury (górnicy maja swój system poza Zusem i znacznie lepsze przeliczniki -koszt 6 mld rocznie więcej niż zapłaconych składek przez górników) . Zarabiacie dobrze i zawsze było Wam mało. Jak 2 lata temu Spółki miały 1 mld zł zysku to zrobiliście strajk ze Wam sie należy bo jest zysk a jak teraz maja stratę to strajkujecie aby reszta społeczeństwa na Was płaciła. Dlaczego jak no. W Lublinie czy Biłgoraju zamykają jakiś zakład lot ludzie nie dostają 24odpraw, urlopów, nikt na Śląsku sie tym nie interesuje. A jak by taki u nas protestował i żądał aby górnicy płacili na jego nierentowy zakład to by go wysmiali. Zlikwidować wszelkie przywileje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako tzw.średni personel medyczny pracuję od 23 lat w szpitalu za 1800 zł z dyżurami.Pogadam z moimi wsólpracownikami i zorganizujemy zrzutkę dla tych biedaków.Bo państwowych pieniędzy już im nie wystarcza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dali rady lekarze to może teraz górnicy wypier dolą ten komunistyczno-konfidencki rząd,aby POLSKA była POLSKĄ,raz sierpem a raz młotem !!!!!  inaczej nie ruszymy z miejsca i nadal będziemy murzynami w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech strajkują !!! A najlepiej oddajcie im za darmochę te kopalnie !!! Niech wreszcie zrozumieją , że socjalizm się skończył i nie będzie "darmowego  do syta koryta"...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dali rady lekarze to może teraz górnicy wypier dolą ten komunistyczno-konfidencki rząd,aby POLSKA była POLSKĄ,raz sierpem a raz młotem !!!!!  inaczej nie ruszymy z miejsca i nadal będziemy murzynami w UE
bóg cię opuścił? czy tatuś za młodu upuścił ? bo ty gościu masz coś z głową, bo takie bzdety to tylko półgłówek może rzeźbić. No chyba że uwielbiasz jak Cię właśnie po murzyńsku okradają , dopłacając górnikom do wszystkiego, ich pensji, deputatów i emerytur z przelicznikiem x 1,5 (a jak tobie wyliczą emeryturę ? ) przelicznik x 0,8 ?? A lekarze?  no zamiast wydać na np. nowe usg w twojej przychodni, to pazerni lekarze dostaną wiekszą kasę ..  tak, tak ... ani chybi, coś masz z głową ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bóg cię opuścił? czy tatuś za młodu upuścił ? bo ty gościu masz coś z głową, bo takie bzdety to tylko półgłówek może rzeźbić. No chyba że uwielbiasz jak Cię właśnie po murzyńsku okradają , dopłacając górnikom do wszystkiego, ich pensji, deputatów i emerytur z przelicznikiem x 1,5 (a jak tobie wyliczą emeryturę ? ) przelicznik x 0,8 ?? A lekarze?  no zamiast wydać na np. nowe usg w twojej przychodni, to pazerni lekarze dostaną wiekszą kasę ..  tak, tak ... ani chybi, coś masz z głową ..
Górnikom pajacu dokładasz ?? czy wszystkim krawaciarzom i POśrednikom którzy są i łupią po drodze,a górnik choćby się zaje bał to na to wszystko nie zarobi i tego nie uciągnie,zastanów się pajacu co wypisujesz !!!!  na czterech górników jest jeden prezes,jak będzie dobrze tępa  "DZIDO "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopalni jest za dużo ,związków zawodowych za dużo,politycy ,to kosztowne głupie bydlęta i tak naród bedzie żywił różne swiete krowy ,a to górnik ,a to prokurator ,a to sedzia ,rolnik, epidyjaskopat z kapelanami i katechetami,psl z agencjami ,kiedy kres tego  chamskiego dziadostwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czterech górników jeden prezes, od POjebów lub gumofilców,nie nauczeni roboty czerwone sQrwysyny, tylko prezesowania,było i jeszcze raz bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnikom pajacu dokładasz ?? czy wszystkim krawaciarzom i POśrednikom którzy są i łupią po drodze,a górnik choćby się zaje bał to na to wszystko nie zarobi i tego nie uciągnie,zastanów się pajacu co wypisujesz !!!!  na czterech górników jest jeden prezes,jak będzie dobrze tępa  "DZIDO "
Jak ja pajac, to ty frajer i to wielki, trzeba bylo z bejsbolami po ulicach Warszawy nie lazic, ino prezesów swoich pogonić, zobacz jak to się robi w Bogdance, a jak łajzo jesteś niedouczony, to siedź pod ziemią i miałcz że ci źle,  nam reszcie i tak taniej wyjdzie bo nie trzeba bedzie znowu dopłacać, a ode mnie, fujaro 3-y długości *****a w bok, bo przypadkiem wszystko co napisałem to po prostu są fakty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja pajac, to ty frajer i to wielki, trzeba bylo z bejsbolami po ulicach Warszawy nie lazic, ino prezesów swoich pogonić, zobacz jak to się robi w Bogdance, a jak łajzo jesteś niedouczony, to siedź pod ziemią i miałcz że ci źle,  nam reszcie i tak taniej wyjdzie bo nie trzeba bedzie znowu dopłacać, a ode mnie, fujaro 3-y długości *****a w bok, bo przypadkiem wszystko co napisałem to po prostu są fakty.  
O czym ty piszesz  ???  pierdo lona,czerwona ,komunistyczna świnio ??? BOLEK kiedyś z bejsbolem po stoczni gonił i coś ugrał. Dzisiaj BUCU należy zrobić to samo !!!!  barania głowo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja pajac, to ty frajer i to wielki, trzeba bylo z bejsbolami po ulicach Warszawy nie lazic, ino prezesów swoich pogonić, zobacz jak to się robi w Bogdance, a jak łajzo jesteś niedouczony, to siedź pod ziemią i miałcz że ci źle,  nam reszcie i tak taniej wyjdzie bo nie trzeba bedzie znowu dopłacać, a ode mnie, fujaro 3-y długości *****a w bok, bo przypadkiem wszystko co napisałem to po prostu są fakty.  
Ciulu !!! pisze ci tam gostek wyżej,że na czterech górników na dole ,jeden prezes !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciulu !!! pisze ci tam gostek wyżej,że na czterech górników na dole ,jeden prezes !!!
System jest zgniły,przesiąknięty korupcją,nepotyzmem,kolesiostwem,nie mają komuchy co ze swoimi robić, to robią z nich prezesów, krótko mówiąc sitwa i jeszcze raz sitwa, komuchy i gumofilce muszą odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...