Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15 milionów zł w LOTTO. Już wiadomo, gdzie padła szóstka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 11:53 Powrót do artykułu
Zesrslała nie padła. Prawda jest taka że coraz mniej ludzi gra w to gówno dlatego puszczacie do internetu takie typu wiadomości. Kiedyś myślałem że w Lotto naprawę można wygrać. Teraz wiem że jest to jedno wielkie oszustwo. Nie dajcie się nabrać na te plotki o pseudo milionerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, lotto to ściema jak i wszystkie inne gry hazadrowe. Zarabia na nich tylko ten kto je tworzy i jego rodzina , znajomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w miasteczku wygrał gość szóstkę.  nawet się w sklepie pochwalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz, znam osobiście osobę która wygrała 10mln. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi wystarczy, że przez dwa dni jestem milionerem :) Po losowaniu pozostaje niesmak i fakt, że w dwa dni przerypalem kilkanaście milionów. Kto ostatnio tyle stracił? A mnie było stać za 4 zeta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotto to może i ściema ale Eurojackpot nie bo to nie dzieje się w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toto lotek cię nie buja ty mu dychę on ci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe, które chcę przeznaczyć na moje starty w imprezach sportowych, głównie w biegach. Otrzymane pieniądze przeznaczę na pokrycie wpisowych oraz na pokrycie kosztów przejazdu i noclegu, jak i zakup sprzętu i odzieży do ćwiczeń. W zamian za wsparcie finansowe zobwiązuję się umieścić Państwa logo firmowe na koszulce lub spodenkach w postaci nadruku, które będę zlecał sam w drukarni lub otrzymam gotowy od Państwa. Jeżeli pozytywnie rozpatrzą Państwo moją prośbę o dofinansowanie, to wszelkie wpłaty proszę kierować na podany numer konta; 23 1160 2202 0000 0002 8507 6600. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...