Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latka z Warszawy chce sprzedać dziewictwo. Cena 1400 zł

Utworzony przez BEZPIECZEŃSTWO, 15 sierpnia 2010 r. o 13:17
Powyżej 1000 PLN po dostarczeniu i rozpakowaniu towaru przez kuriera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest śmieszne. Nawet 1zł bym nie dał. Ma 17 lat a zna tyle rodzajów sexu, nawet ja nie wiem jak to jest po grecku :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem prawiczkiem i też chciałbym się sprzedać.Może znajdzie się jakaś Pani które za dwie noce ze mną kupi mi nowy rower górski .Jestem naprawdę ładnym 17 letnim chłopcem,natura hojnie mnie obdarzyła.Jestem dowcipny uczę się w liceum i myślę o studiach.Nie chcę przecież drogo za te dwie noce,mogę robić wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestraszyła sie Końca Świata i nie chce umrzec dziewicą ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw ile osób się zgłosi. Podejrzewam, że będzie kilkadziesiąt propozycji od panów w wieku 20-30lat. P.S. Czy takie transakcje są legalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luta napisał:
Przestraszyła sie Końca Świata i nie chce umrzec dziewicą ;D
Przecież każdy wie, że to nie pierwszy i nie ostatni koniec świata ;D. Jedni czekają na grudzień 2012 a inni wierzą Isaacowi Newtonowi i myślą, że koniec nadejdzie w 2060 a jeszcze inni czekają na zderzenie ziemi z planetoidą. W tej sytuacji najlepiej użyć znanego tekstu z basha -,,Zachowujemy się bardzo egoistycznie myśląc, że świat skończy się za naszego życia. Przecież świat istnieje miliardy lat więc dlaczego miałby się skończyć właśnie teraz?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tanio ! wczoraj TV Planette pokazywała rosyjską dziewczynę. sprzedała się za 3000 dolarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostalem od niej nr telefonu...zadzwonilem... i jest tylo głos z automatycznej sekretarki tu cytuję " HA " i koniec wiedziałem że to jaja ale chciałem sie upewnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemek napisał:
a ja jestem prawiczkiem i też chciałbym się sprzedać.Może znajdzie się jakaś Pani które za dwie noce ze mną kupi mi nowy rower górski .Jestem naprawdę ładnym 17 letnim chłopcem,natura hojnie mnie obdarzyła.Jestem dowcipny uczę się w liceum i myślę o studiach.Nie chcę przecież drogo za te dwie noce,mogę robić wszystko.
a rodzice nie mogą ci kupić, umieli tylko zrobić, do nich miej żal, że zrobili ciebie nie mając pieniędzy nawet na głupi górski rower,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...żeby tylko nie trafiła na ojca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...