Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ
    Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski. Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam/a ku*** jesteś debilem! skąd ku*** wiecie jak doszło do wypadku?! w du*** byliście i gowno widzieliście! pier***one szmaty! lecz Ty się! może ku*** zasłabł?! policja już wie jak doszlo do wyadku i ja też wiem! ale chuuj Was to obchodzi!!!!!!!
    Taa, zasłabł na umyśle chyba. A moze mu opona pękła? Zenada.  Eliminujcie się sami,  miszczowie prostej, tylko nie zabijajcie innych przy okazji. Zdrowia życzę, rownież tego psychicznego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzieliście wypadku, więc zamknijcie fałszywe mordy.. Jak można życzyć śmierci!? jesteście chorzy, powinniście się leczyć! pozdrowienia srodkowym palcem i oby Wasze słowka utknęły w gardle, śmiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzieliście wypadku, więc zamknijcie fałszywe mordy.. Jak można życzyć śmierci!? jesteście chorzy, powinniście się leczyć! pozdrowienia srodkowym palcem i oby Wasze słowka utknęły w gardle, śmiecie!
    Za to ty na pewno byłeś naocznym świadkiem, buraku bez kultury? Nikt nikomu nie zyczy śmierci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski. Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 
nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski. Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 
nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!
  Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 
LECZ SIĘ NA JĘZYK BO NA ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECZ SIĘ NA JĘZYK BO NA ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO 
    Nie dyskutuj z idiotką bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...