Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

184 kandydatów do korony Mała Miss i Mały Mister 2009

Utworzony przez violet, 22 października 2009 r. o 16:24
To jakieś oszustwo!!!!!!Pisaliście,że z jednego telefonu można wysyłać nieograniczoną liczbę smsów.Ja sam wyslałem ze 40 z mojej komórki.Podejrzewam,że sms z jednego telefonu jest liczony jako jeden głos i większa liczba z jednego numeru liczona jest jako jeden.Gdzie galeria zdjęć ???Chcemy wiedzieć ile głosów zebrały pozostałe dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie cały ten konkurs to lipa, czy rodzice, którzy wysyłają po 40 smsów na swoje dziecko odczuwają radość z tego, że ich dziecko wygrało tylko dzięki ich desperacji? Gdzie tu sens i logika?? Za te pieniądze, które wydałeś na te smsy to byś kupił dziecku taką zabawkę jak jest dla zwycięzcy i nie musiałbyś się denerwować.... a i dziecko byłoby zadowolone. Przecież każde dziecko jest i tak dla swoich rodziców najpiękniejsze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JA JESTEM ŚLEPA CZY TEGO RANKINGU NA STRONIE INTERNETOWEJ DZIENNIKA WSCHODNIEGO NIE MA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się ale to głównie rodzice i najbliższa rodzina glosują na swoje dziecko i nie jest to żaden akt desperacji z ich strony.Po prostu każdy chce wygrać!!!CO Z GALERIĄ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten konkurs nie jest dla dzieci a dla rodziców pod hasłem " KTO WYŚLE WIĘCEJ SMSÓW NA WŁASNE DZIECKO". Nie obrażając pierwszej dziesiątki z rankingu ale konkursu nie wygrają dzieci najładniejsze a jedynie posiadające rodziców gotowych wydać po 200zł na smsy hehe. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z ponizszym postem że cała ta zabawa nie sprowadza się do wybrania najładniejszych dzieci tylko do wyciągnięcia od ludzi pieniędzy, bo tu nie liczy się uroda tylko 1,22 za SMS, no taka jest niestety prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że 200 złoty to za mało zeby dziecko wygrało. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie widzę że 200 to za mało . Ponoć trwa kryzys ale co niektórzy jednak nie mają co z pieniędzmi zrobić. Warto się zastanowić czy wygrana dziecka w gazetowym konkursie ( który nie jest obiektywny)i gdzie nagroda główna wyceniona jest max 100zł warta jest 300 , 400 a może i 500zł ? A najlepsze jest to że wygrana smsowa nie daje 100%towej gwarancji że dziecko rzeczywiście wygra . Głos ma także redakcja ehehhe. Ktoś się rozczaruje .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w Lublinie nie ma takiego konkursu w którym dzieciaki mogłby się zaprezentować na żywo zaspiewać piosenk, świetnie sie pobawić i jeszcze wygrać. Niestety dużo nam brakuje np porządnej agencji która promowała by dzieci z naszego województwa. Nic u nas sie nie dzieje . Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO DZIEWCZYNKA, KTÓRA ZAJMUJE 1 MIEJSCE ( MARIA SKONIECKA) MA ZMIENIONE ZDJĘCIE??? W GAZECIE JEST INNE JEJ ZDJĘCIE- CZY REGULAMIN NA TO POZWALA ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A DLACZEGO DZIEWCZYNKA, KTÓRA ZAJMUJE 1 MIEJSCE ( MARIA SKONIECKA) MA ZMIENIONE ZDJĘCIE??? W GAZECIE JEST INNE JEJ ZDJĘCIE- CZY REGULAMIN NA TO POZWALA ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Uprzejmie informuję, że mimo braku w regulaminie zapisu na ten temat, nie robimy żadnego problemu, jeśli ktoś chce podmienic zdjęcie swojego dziecka w serwisie internetowym, jesli jest taka potrzeba. I dotyczy to wszystkich kandydatur. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
violet napisał:
To jakieś oszustwo!!!!!!Pisaliście,że z jednego telefonu można wysyłać nieograniczoną liczbę smsów.Ja sam wyslałem ze 40 z mojej komórki.Podejrzewam,że sms z jednego telefonu jest liczony jako jeden głos i większa liczba z jednego numeru liczona jest jako jeden.Gdzie galeria zdjęć ???Chcemy wiedzieć ile głosów zebrały pozostałe dzieci.
Właśnie chcemy wiedzieć ile głosów zebrały pozostałe dzieci??? Dlaczego ranking dotyczy tylko 10-ciorga dzieci???Powinny w rankingu wystepować nazwiska wszystkich dzieci które wogóle otrzymały głosy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sz-Monia napisał:
Właśnie chcemy wiedzieć ile głosów zebrały pozostałe dzieci??? Dlaczego ranking dotyczy tylko 10-ciorga dzieci???Powinny w rankingu wystepować nazwiska wszystkich dzieci które wogóle otrzymały głosy!!!!!!
aby zobaczyc ile głosów otrzymały pozostałe dzieciaki nalezy wejść w zakładkę "kandydaci" a nastepnie kliknąć w odnośnik "ranking wszytskich kandydatur", który znajduje sie tuz nad galerią zdjęć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PODOBA MI SIĘ CO ZROBIONO ZE ZDJĘCIEM MOJEGO DZIECKA! Wysłałam zdjęcie uśmiechniętej dziewczynki, a zrobiono takie zbliżenie,że na zdjęciu moja córka wygląda jak zbity psiak(98).Próbowałam też otworzyć zakładkę p.t.ranking wszystkich kandydatur, ale tam biała plama.Chyba coś tu jest nie tak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie w jaki sposób jury będzie oceniało dzieci? Czy ocenie zostaną poddane wszystkie dzieci, czy też jury bedzie oceniało dzieci jedynie z pierwszej 10 głosowania sms. Czy dziecko które nie otrzyma zbyt dużo głosów sms (a jest śliczne) będzie miało równe szanse z dziećmi które prowadzą w rankingu sms i istnieje szansa że znajdzie się w finałowej 10 w styczniu. Nie wiem czy wyraziłam sie zrozimiale . Pozdrawiam i prosze o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do " gość" po co się Pani łudzi ? Dla każdego rodzica jego dziecko jest " śliczne". Czy jest Pani na tyle naiwna aby wierzyć że dziecko ma szanse ? Proszę sobie wyobrazić co będzie jeśli nie wygra dziecko które zdobyło np. 700 smsow , rodzice zbojkotują cały ten konkurs , fala protestów , dziesiątki zażaleń. Jeśli chce aby Pani dziecko wygrało proszę nie żałować pieniędzy na smsy i nie liczyć na cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dł. zastanawiałam sie czy moje dziecko ma wziąc w tym konkursie udział- teraz nie załuje ze dalismy temu spokój bo tu jest jeden wielki bajzel , nikt nie liczy sie z tym co ich dziecko poczuje jak okaze sie ze nie wygra ? będzie wielkie rozczarowanie i smutek. Rodzice zrobili z tego konkursu wyścig szczurów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdurny kolejny konkurs Dziennika Wschodniego (pierwszy to Drużyna Lubelszczyzny- tam też SMS po 1,22 zł) i wyłapanie obecnie już ponad 6 tysięcy SMS-ów od naiwnych ludzi- policzcie sobie to razy 1,22 zł- czy to jest uczciwe- zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Wiem że jak ktoś nie chce to niech nie wysyła, ale nie o pieniądze chodzi w zdrowej rywalizacji- i to dedykuję pod rozwagę dla SMS-owiczów. Dla mnie nie ma większej głupoty jak nabijanie sakwy komuś w imię 1,22 zł za SMS, niedobrze mi się robi jak widzę takie konkursy za $. A co ma powiedzieć ktoś kto ma piękne dziecko ale niestety nie stać go na wysłanie tysięcy SMS-ów, ale naiwni niech robią to dalej za śmieszny domek dla Barbie za 150 zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn od paru tygodni ma ciągle 6 głosów, kontaktowałam się z rodziną i wiem, że powinien mieć ich już dwanaście, nie szaleję, jak rodzice dzieci które prowadzą, nie wiem w jaki sposób nazbierali te głosy ,ale na pewno nieuczciwie. Kupony, które wysyłali moi bliscy gdzieś przepadły, bo z esemesami dawno dałam sobie spokój, ktoś tu jest bardzo nieuczciwy, czy redakcji zależy tylko na tych dzieciach, które prowadzą? a naprawdę nie są to dzieci ładne, ja nie marzę o tym aby mój syn wygrał, bo wiem, że dużo chłopców jest od od niego ładniejszych, choć moje dziecko jest dla mnie oczywiście najładniejsze. Chciałabym się dowiedzieć gdzie podziało się 6 głosów mojego syna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym się odnieść do ostatniego głosu na forum,tj. z dnia 19-go listopada.Dziwi mnie głos pani,która twierdzi,że dzieci z pierwszej 10 nie są ładne, a ich rodzice nazbierali głosy w nieuczciwy sposób.Kto w ogóle dał pani prawo do oceniania, czy te dzieci są ładne ,czy nie. Moje dziecko nie jest w czołówce ale ja z tego powodu nie histeryzuję i nie obrażam innych dzieci komentarzami, że "nie są ładne".Proponuję więcej dystansu do tego konkursu.Dla rodziców, ich dziecko zawsze jest najpiękniejsze na świecie.A obrażanie innych uczestników takimi komentarzami świadczy moim zdaniem o niskim poczuciu własnej wartości.Życzę więcej wiary w siebie i we własne dziecko i proszę nie obrażać innych dzieci oraz ich rodziców takimi opiniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...