Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek z Podlasia zginął w Tatrach. Spadł ze skały

Utworzony przez babajaga, 29 sierpnia 2010 r. o 21:02
szkoda chłopaka góry to potęga zdobyłam w sierpniu Rysy ale cieżko było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babajaga napisał:
szkoda chłopaka góry to potęga zdobyłam w sierpniu Rysy ale cieżko było
HAHAHAHAHAHa Rysy to ku*** spacerek niedzielny! Czym ty się chwalisz! Dobrze śmieciuchowi, że zdechł! Selekcja naturalna!!!! Niedostosowani giną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urban napisał:
HAHAHAHAHAHa Rysy to ku*** spacerek niedzielny! Czym ty się chwalisz! Dobrze śmieciuchowi, że zdechł! Selekcja naturalna!!!! Niedostosowani giną!
Takich jak Ty to zamykac z urzędu. Ty masz człowieku rozum? Wystarczy ze się potknął, nastąpił przez przypadek na obluzowany kamień. Czy Ty wiesz co przeżywa jego rodzina teraz. Każdemu to się mogło przytrafić. Bardzo współczuję rodzinie tego człopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się kogo jest mi bardziej żal. Ten biedny chłopak już nie żyje ale "Urban", który dodał szokujący komentarz musi żyć ze swoją osobowością. Moim zdaniem to jest znacznie gorsze, obyś się człowieku opamiętał i wyrwał ze swojego diabelskiego letargu. To może tylko Bóg z tobą zrobić. Inaczej masz straszne życie przed sobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urban Ty chory sku***synu! Szacunku trochę dla rodziny i naszego Ś.p Benka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urban napisał:
HAHAHAHAHAHa Rysy to ku*** spacerek niedzielny! Czym ty się chwalisz! Dobrze śmieciuchowi, że zdechł! Selekcja naturalna!!!! Niedostosowani giną!
Taka "selekcja" nigdy Tobie nie bedzie dana. Możesz żałować, że góry są tylko dla wybranych. LUDZIE gineli w górach bo je pokochali. Być może to jest najstraszniejsze ale i najważniesze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...