Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22 ofiary i największy proces o pedofilie w Polsce. Ruszyła sprawa księdza Mariana W.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2020 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Wydłubałbym my oczy i zamienił z jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niemcy. Langenhagen. 22-letni uchodźca z Afganistanu gwałcił wielokrotnie 11-letnią dziewczynkę z trudnościami w nauce. Teraz zapadł łagodny werdykt: dwuletni okres próbny! Inny Afgańczyk został nawet uniewinniony ... za rzekomą nieznajomość jej wieku "- bildde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to dlatego między innymi chcę wystąpić z kościoła rzymsko katolickiego. Mam dośc słuchania o takich rzeczach . Zobaczcie ludzie papież franciszek toleruje gejów i lesbijki i wogóle co to za kościół ? Dla mnie to lichwa. A jeżeli chodzi o gejów czy lesbijki i wogóle lgbt to nie mam tolerancji do nich. Niech sobie żyją , ale tak jak mówie, nie mam żadnej tolerancji do takich ludzi. Uczono mnie o krzyżu , który jezus chrystus dźwigał mówiąc dosłownie wiadomo gdzie np męszczyzna ma swój krzyż: w majtkach i popatrzcie gej wkłada w pupe swój krzyż , czy to jest normalne? chyba nie. Przepraszam ja dziękuje kościołowi. Czy można szanować lgbt ? Można im tłumaczyć ,że ich tolerancja roz***a rodzinę. To jak to szanować ? Niech sobie żyją i patrzą i może zrozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam do tego komentarza .Widziałem gdzie kładziono krzyż dawniej zmarłemu w trumnie właśnie na penisie. Myśle ,że mnie zrozumiano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gej penetruje geja to jest złe nie moralne obrzydliwe, - jak ksiądz to samo robi dziecku nic strasznego się nie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg zapłać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejestr pedofilów został stworzony przez ministerstwo po to,by ostrzegać społeczeństwo przed oprawcami dzieci.Musi dotyczyć wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy PiS wprowadzał Rejestr Pedofili - POKO wstrzymało się od głosu . Jeszcze coś, bałwany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL/PO miało 8 lat i absolutną pełnię władzy, ale nie zrobiło kompletnie nic w temacie pedofilii i jeszcze zbojkotowało głosowanie nad ustawą, którą wprowadził PiS (o utworzeniu rejestru pedofili).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam ,że to francuzom, amerykanom i niemcom odje**** , bo sobie takie prawa w rządzie uchwalili. Taka ich "wolność" że lesbijki , czy geje nazywani są rodzicami , ludzie to chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne słuszne prawo OKO za OKO a śmierć ... i w Polsce był by porządek (każdy by się zastanowił kilka razy przed popełnieniem czynu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie bedzie niewinny. W szcegółowym rejestrze pedofilów oraz w ogólnym (z dostępem każdego obywatela) nie byli wpisani wszyscy księżą pedofile.  Pis rządzi 5 rok. Kto jest za to odpowiedzialny ??? . No kto ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejestr pedofilów jest niepełny. Nie wszyscy tam byli dopisani. Odpowiada za to (z małej niestety litery) ministerstwo sprawiedliwości czyli pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie bedzie niewinny. W szcegółowym rejestrze pedofilów oraz w ogólnym (z dostępem każdego obywatela) nie byli wpisani wszyscy księżą pedofile.  Pis rządzi 5 rok. Kto jest za to odpowiedzialny ??? . No kto ???  apieron wie , może głowa kościoła w polsce  księży , czy biskupów należy tak samo trakatować jak zwykłych obywateli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małego na pniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy PiS wprowadzał Rejestr Pedofili - POKO wstrzymało się od głosu . Jeszcze coś, bałwany ?
 bałwanie to poko jest winne temu że ten ksiądz ma takie zarzuty / *** chce sie napisac ze g ..... ił  dzieci/idz najlepiej mu swoje zaprowac niech dokona"konsekrowanej penetracji" amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...