Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

26. Finał WOŚP 2018: Ile już zebrano pieniędzy? Może być kolejny rekord!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Złoty melon i Matka Kurka są usatysfakcjonowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieeelki szacunek dla tych dzieciaków stojących z puszkami na mrozie. Mam nadzieję, że tym razem organizatorzy rozliczą tą zbiórkę co do grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.d serialu :" Pieniędzy kupa a ze zbiórki d.... " bo rodzice chorych dzieci od lat żebrzą na opłacenie operacji w szpitalu USA. Zamiast do puszki przelałem na konto chorego dziecka 19,90 PLN. Teraz czekam kiedy szef WŚOP zacznie finansowo pomagać rodzicom Takim jak są w powyższej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej przeznaczyć te pieniadze na kościół ? Życie na ziemi i tak nie ma sensu i nie ma potrzeby aby opływać w takie luksusy. Nie można tego opodatkować lub znacjonalizować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyganiać dzieciaków do żebrania na mrozie co by się naczelnemu żebrakowi RP dobrze żyło tylko w Polsce możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
wyganiać dzieciaków do żebrania na mrozie co by się naczelnemu żebrakowi RP dobrze żyło tylko w Polsce możliwe
 Czym prędzej zgłoś się na badania do odpwiedniego lekarza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam chciałbym napisać że to co robi Pan Jurek Owsiak i jego Wielka orkiestra świątecznej pomocy jest dla mnie niesamowite że mimo często ujemnych temperatur chcę się wolontariuszom Wielkiej Orkiestry świątecznej pomocy stać na zewnątrz i kwestować na te piękne Cele i dawać coś od siebie drugiemu człowiekowi. Chciałbym też podkreślić że podziwiam Pana Jurka Owsiaka że tworzy Orkiestrę świątecznej pomocy od tylu lat i że udało mu się i udaje w dalszym ciągu namawiać ludzi do hojności wobec drugiego potrzebującego człowieka życzę Wszystkim ludziom dobrej woli i wielkich serc niezależnie od tego czy kwestują na rzecz wielkiej orkiestry świątecznej pomocy czy też nie aby starczyło im sił i zdrowia na niesienie pomocy drugiemu człowiekowi oraz żeby zawsze ich dobro było szczere i płynące z serca a samej orkiestrze świątecznej pomocy i panu Jurkowi Owsiakowi życzę wielu wielu dalszych lat orkiestry a najlepiej jak to mówi pan Jurek żebyśmy grali do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy naiwniaki wiedzą do czego służy mózg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbiera i zbiera a w służbie zdrowia jak było dziadostwo tak jest .czas coś zmienić,żeby "biedny" owsiak nie musiał żebrać na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wspaniała impreza, zabawa i szkoła solidarności dla dzieci i młodzieży! W ten sposób uczy się młode pokolenia szacunku do drugiego człowieka w potrzebie oraz pokazuje prawdziwe oblicze ludzi małostkowych, zakłamanych i epatujących brunatnymi duszami. Poczta Polska zapomniała o WOŚP, ale została wyręczona przez swój belgijski odpowiednik. Bardzo zgrabne znaczki można nabyć nie w Warszawie, Lublinie lub innym Zamościu, ale właśnie w Brukseli.... U nas raczej dewocjonalia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, jak długo jeszcze nasz rząd pozwoli na takie zachowania mające na celu dzielenie ludzi i opluwanie narodu? Min. Jaki i Pani premier Szydło ładnie im odpowiedzieli, ale czekam na czyny! Katolicka i patriotyczna Polska jest zbulwersowana brakiem działań zapobiegających deprawowaniu młodego pokolenia. Ta cala akcja jest nastawiona na podżeganie do nienawiści i wyrugowanie z duszy genu patriotyzmu opartego o słuszne popieranie rządu demokratycznych wyborów! To takie wyrafinowane hodowanie przyszłego antypolskiego elektoratu zbudowanego na jedynej "prawdzie" o Polakach pozyskiwanej z YVN, Polsat i Gazety Wymiotnej. To budzi zaniepokojenie ruchów społecznych ukierunkowanych na pronarodowe wartości mające swój początek w Piśmie Świętym i programie pro live! Słowo eutanazja, aborcja itp. powinny być wyrugowane ze słownictwa ludzi oddanych słusznym ideałom! Należy monitorować i uczniom biorącym udział w takich działaniach obnizac stopnie z zachowania oraz religii, historii itd. Niech mają pretensje do rodziców, że pozwalają im zachowywać się niegodnie i antypaństwowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli uważasz że opozycja ma rację to nie korzystaj z 500+ i sprzętu medycznego zakupionego przez NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester miejski 2018 w Lublinie bez fajerwerków - żeby "nie stresować zwierząt. Dla owsiakowego światełka do nieba to już ograniczenie fajerwerków nie obowiązuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli uważasz że opozycja ma rację to nie korzystaj z 500+ i sprzętu medycznego zakupionego przez NFZ ...." Cóż za totalna bzdura! 500+ jest dla mnie częściowym zwrotem z podatku tak, jak i prawo do urządzeń z NFZ! Po prostu wyuczyłem się konkretnego zawodu i ciężko pracuję na nieudaczników i nierobów. 7 dni w tygodniu świadczę usługi ludziom będącym w potrzebie szybkiej i fachowej pomocy! Obecnie zastanawiam się, czy warto być rzetelnym podatnikiem na wszystko wystawiać faktury! Szczególnie teraz, kiedy nikt nie chce pracować i szukają czarnych pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS z programem 500+ w jeden rok przeznacza dla dzieci 20 mld zł. Fundacjawosp przez 26 lat zebrała ledwie ... 1 mld zł, ale lewactwo nadal wciska ludziom przekaz medialny, że w Polsce dzieciom pomaga TYLKO WOŚP. To jeszcze tak na otrzeźwienie dodam, ze 500+ jest finansowane z odzyskanych mafijnych walków - czyli pieniedzy, których po-psl nie chcieli odzyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
120 tys dzieci i młodzieży tyrało na mrozie od rana do wieczora i.... Pan Owsiak chwaląc się ile zebrali winien dać każdemu wolontariuszowi bon na 10 PLN, żeby każdy ze zbieraczy móg łw czasie pracy wejść do baru i kupić gorąca kawę z ciastkiem lub herbatę i kanapkę i byłoby ok. Nie POrównuję w/w posiłku z wyżerką szefa WOŚP z Jego najbliższymi bo to przepaść w stosunku do 1 kawy czy kanapki. Koszt takie "dobrodziejstwa" uczynionego przez P. Owsiaka to 1,2 mln PLN. Co stanowi ca 1% dochodu. Jak być Gościem to dla wszystkich a nie na POkaz. Ile lat trwa ten spektakl. Nasi dobry o gojów be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co te wczorajsze żebry. A wystarczy nie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że kto pis dał???? Do szkoły nieuku!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"120 tys dzieci i młodzieży tyrało na mrozie od rana do wieczora i.... Pan Owsiak chwaląc się ile zebrali winien dać każdemu wolontariuszowi bon na 10 PLN, żeby każdy" nie ładnie jest wypowiadać się na tematy mało lub w ogóle nieznane! Wolontariusze byli zapraszani i chętnie częstowani przez restauratorów. Żaden nie musiał martwic się o posiłek i ciepły napój jeśli tylko zawitał w progi punktów gastronomicznych! Nie wykluczam, że znalazły się jakieś pis-opodobne kanalie i nie poczęstowali, ale w następnej już na pewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...